Archiwum wiadomości

Już w najbliższą niedzielę, 19 listopada o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 814. odcinek One Piece zatytułowany „Doniosły krzyk duszy. Błyskawiczna operacja Brooka i Pedro!”. „Pedro z szybkością błyskawicy wodzi za nos żołnierzy imperatora! W tym samym czasie Brook rozpoczyna swój koncert na żywo! Nikt nie może ich powstrzymać, gdy w walce o poneglyf drogi rzucają swoje życia na szalę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.11.2017

Już w najbliższą niedzielę, 12 listopada o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 813. odcinek One Piece zatytułowany „Sądna konfrontacja. Luffy i Big Mama”. „Brook i Pedro w końcu zaczynają robić zamieszanie w kwaterze imperatora! W międzyczasie Luffy podczas przesłuchania wyzywa Big Mamę na pojedynek! Ta wybucha przerażającym gniewem i sytuacja jeszcze bardziej się zaognia! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.11.2017

Już w najbliższą niedzielę, 5 listopada o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 812. odcinek One Piece zatytułowany „Infiltracja pałacu. Dotarcie do poneglyfu drogi”. „Luffy i Nami zostają uwięzieni w książkowej celi głęboko w pałacu imperatora! W międzyczasie Brook i Pedro próbują przemknąć się obok Słodkiego Generała Smoothie, by dokonać bezprecedensowej infiltracji! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.10.2017

Już w najbliższą niedzielę, 29 października o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 811. odcinek One Piece zatytułowany „Będę tutaj czekał! Luffy kontra rozwścieczona armia”. „Niepodejrzewający niczego Luffy, który wciąż ufa swojemu przyjacielowi, kontynuuje walkę! Jednakże potężne pociechy Big Mamy pokazują swoje demoniczne zdolności! Gorejący krem, a także odrażający Świat Książek! Czy Luffy wytrzyma ten przytłaczający atak?! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.10.2017

Już w najbliższą niedzielę, 22 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 810. odcinek One Piece zatytułowany „Koniec przygody! Zdecydowane oświadczyny Sanjiego”. „Zabójcza bitwa z rozszalałą armią wydaje się nie mieć końca! Sanji na pewno powróci! W przeciwieństwie do oczekiwań Luffy'ego będący pod ogromną presją Sanji bliski jest podjęcia najważniejszej decyzji w swoim życiu! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.10.2017

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 15 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 809. odcinek One Piece zatytułowany „W burzę zemsty! Rozwścieczona armia rusza do ataku”. „Luffy stoi niewzruszony w miejscu, w którym obiecał zaczekać na Sanjiego, gdy w jego stroną zlewa się chmara mrocznych cieni! Armia mścicieli Big Mamy rusza ze wściekłym natarciem na przyjaciół Czarnonogiego! Zostaną królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.10.2017

Już w najbliższą niedzielę, 1 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany podwójny odcinek specjalny, w którego skład wejdą epizody: One Piece: 807. zatytułowany „Poruszający pojedynek. Luffy kontra Sanji, część 1!” oraz 808. zatytułowany „Poruszający pojedynek. Luffy kontra Sanji, część 2!”. „W nagrodę po ciężkiej bitwie Luffy ponownie spotyka się z Sanjim! Jednak upartość obu przyjaciół powoduje, że nie dochodzi do konsensusu! Czy Luffy będzie w stanie odzyskać członka załogi?! Rozpoczyna się bitwa z silnymi więziami w tle! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę do południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj oraz tutaj.

Dodano: 24.09.2017

Znana z 14 openingu, „Fight Together”, Namie Amuro zaśpiewa kolejny utwór przewodni One Piece! Piosenka otwierająca „Hope” (nadzieja) zadebiutuje już 1 października wraz z podwójnym odcinkiem specjalnym! Miejmy nadzieję, że urocza Namie zachwyci nas kolejną wspaniałą piosenką i wyczekujmy początku października, gdyż zapowiada się niezwykle emocjonująco! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 17.09.2017

Już w najbliższą niedzielę, 24 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 806. odcinek One Piece zatytułowany „Siła sytości! Nowa forma Gear Fourth, Tankman”. „Luffy pożerający powielające się herbatniki jest bliski wybuchnięcia i nie może się ruszać! Jednak gdy zbliża się do niego zabójcze ostrze wroga, pojawia się zupełnie nowa moc Gear Fourth! Mordercza walka, by odzyskać Sanjiego, nareszcie zmierza do szczęśliwego finału! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.09.2017

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 17 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 805. odcinek One Piece zatytułowany „Bitwa ograniczeń. Luffy i nieskończone herbatniki!”. „Luffy, przyparty do muru przez powielających się w nieskończoność Herbatnikowych Wojowników, z niezwykłą zawziętością próbuje wykorzystać nikłe światełko w tunelu! Zjedz lub zgiń! Słomkowy Kapelusz pałaszuje jak nigdy wcześniej, rzucając wyzwanie objętości swego przepastnego żołądka! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.09.2017

Już w najbliższą niedzielę, 3 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 804. odcinek One Piece zatytułowany „W drogę na East Blue! Pełna determinacji podróż Sanjiego”. „W przeciwieństwie do zawsze samotnego Sanjiego jego rodzeństwo wychowywane było w ojcowskiej miłości. Ze wspomnieniami wspólnych chwil z matką oraz marzeniem o zostaniu kucharzem w sercu mały Sanji wyrusza w drogę, wprawiając koło fortuny w ruch! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.08.2017

Już pierwszego października czeka nas odcinek specjalny serii telewizyjnej! W bloku zajmowanym przez One Piece i jeszcze jedno anime tym razem puszczone zostaną dwa odcinki przygód Luffy'ego i spółki. Niestety, w związku z tym tydzień później prawdopodobnie czeka nas jednorazowa przerwa w nadawaniu naszego ulubionego anime.

Dodano: 24.08.2017

Już w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 803. odcinek One Piece zatytułowany „Porzucona przeszłość. Sanji Vinsmoke”. „Mały książę, Sanji, niósł na ramionach nadzieje ojca i miał przejąć władzę nad Germą. Piekło, jakie przeszedł jako dziecko powstałe w wyniku niemoralnego i szalonego eksperymentu, w końcu wychodzi na światło dzienne! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.08.2017

Już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 802. odcinek One Piece zatytułowany „Wściekłość Sanjiego! Tajemnica Germy 66”. „Na Luffy'ego, który zużył całe Haki, rusza morze ostrzy Crackera! W międzyczasie głęboko pod Królestwem Germy Sanji widzi na własne oczy eksperyment, który jest źródłem przytłaczającej siły militarnej jego ojczyzny! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.08.2017

Już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 801. odcinek One Piece zatytułowany „Życie dobroczyńcy. Sanji i właściciel Zeff”. „Rodzina Vinsmoke spotyka się w końcu na Whole Cake Island. Niezastąpiona więź z właścicielem Zeffem zmusza Sanjiego do podjęcia najtrudniejszej decyzji w życiu! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.08.2017

Już w najbliższą niedzielę, 6 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 800. odcinek One Piece zatytułowany „Dołącza Pierwszy i Drugi. Rodzina Vinsmoke”. „Herbatnikowe zbroje mnożą się bez końca! Bitwa między nimi a Gear Fourth Luffy'ego staje się coraz bardziej zażarta! W międzyczasie pojawia się dwójka braci, których skandaliczne zachowanie rozpala rycerskiego ducha Sanjiego! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.07.2017

Już w najbliższą niedzielę, 30 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 799. odcinek One Piece zatytułowany „Nawalanka na całego! Gear Fourth kontra Her-Herbatnikowoc”. „Nadludzka siła Crackera sprawia, że Luffy jest całkowicie bezradny! Gdy poniewierany słyszy, że wróg kpi z Sanjiego, w końcu wybucha wściekłością! Zderzają się ze sobą zabójczy cios z arsenału Gear Fourth oraz sekretna moc Crackera! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.07.2017

Już w najbliższą niedzielę, 23 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 798. odcinek One Piece zatytułowany „Wróg wart 800 milionów! Luffy kontra Tysiącręki Cracker!”. „Człowiek, którego głowa warta jest 860 milionów beli, Cracker! Jego powielające się, przeklęte ramiona jedno za drugim z rykiem atakują Luffy'ego! Ścierając się z prawdopodobnie najsilniejszym przeciwnikiem w historii, Luffy wyprowadza swój najpotężniejszy cios! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.07.2017

Pojawił się drugi zwiastun najnowszego odcinka specjalnego - „Wielka przygoda Luffy'ego i czwórki jego przyjaciół”, którego premiera zapowiedziana została na 26 sierpnia. Udostępniono również projekty postaci z odcinka, można je zobaczyć poniżej. Zapraszam do komentowania.


Dodano: 15.07.2017

Już w najbliższą niedzielę, 16 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 797. odcinek One Piece zatytułowany „Wysoki oficer Cracker! Pojawia się jeden z trzech Słodkich Generałów”. „Jeden z najpotężniejszych wojowników Big Mamy, Słodkich Generałów, przystępuje do ataku! Gdy potężna fala złości oficera przemienia Zwodniczy Las w piekło, rozpoczyna się zawzięta walka Crackera z Luffym! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.07.2017

Już w najbliższą niedzielę, 9 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 796. odcinek One Piece zatytułowany „Kraina Dusz! Zabójcza zdolność Mamuśki”. „Unikalna zdolność Big Mamy pozwala tworzyć świat pełen snów i szaleństwa! Śpiewające kwiaty, rozrabiające słodycze czy też atakujące drużynę Luffy'ego drzewa... Tajemnicze stworzenia z Totto Landu posiadają oszałamiający sekret, który teraz wychodzi na światło dzienne! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.07.2017

Już w najbliższą niedzielę, 2 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 795. odcinek One Piece zatytułowany „Wielkie ambicje. Big Mama i Caesar”. „Ścigając Sanjiego i resztę przyjaciół, Luffy wpada w śmiertelną pułapkę Zwodniczego Lasu! W tym samym czasie Big Mama zdradza Caesarowi swe przerażające marzenie! W końcu na jaw wychodzi cel eksperymentu, który niegdyś był przeprowadzany na Punk Hazard! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.06.2017

W związku z obchodzoną w tym roku okrągłą rocznicą mangi One Piece - to wybitne dzieło ma już dwadzieścia lat! - zapowiedziane zostało wydanie telewizyjnego odcinka specjalnego, który streści pierwszą sagę - East Blue arc. W tym dwugodzinnym specjalu przedstawione zostaną wydarzenia z pierwszych stu rozdziałów (odcinki 1-53 anime), jednakże nie będą to sceny wycięte z serii telewizyjnej, a zupełnie nowa animacja i scenariusz przygotowane specjalnie na tę okazję! Możemy więc spodziewać się rewelacyjnych, bardzo dynamicznych 120 minut naszego ulubionego anime. Pozostaje nam życzyć sobie oraz panu Odzie kolejnych 10 lat kontynuacji tej epickiej podróży! Tłumaczenie odcinka wykona dla Was standardowo Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, polska wersja pojawi się na stronie prawdopodobnie w poniedziałek po premierze. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 22.06.2017

Już w najbliższą niedzielę, 25 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 794. odcinek One Piece zatytułowany „Bitwa ojca z synem. Judge kontra Sanji!”. „Miotany urazą z dzieciństwa syn mierzy się z ojcem! Judge zwany również Garuudą wykorzystuje swoje naukowe moce i ataki powietrzne! W tej pozbawionej skrupułów walce Sanji zostaje postawiony pod ścianą! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.06.2017

Już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 793. odcinek One Piece zatytułowany „Podróżujące królestwo. Król Germy, Judge”. „Królestwo Germa, dzięki swej ogromnej sile militarnej panowało niegdyś nad całym North Blue! Królem tego dumnego kraju jest ojciec Sanjiego, Vinsmoke Judge! Gdy dochodzi do ich ponownego spotkania, Sanji przypomina sobie swoje trudne dzieciństwo! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.06.2017

Już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 792. odcinek One Piece zatytułowany „Zabójca Mamuśki! Luffy i Zwodniczy Las”. „Luffy kontynuuje zażartą walkę ze swoim klonem! W tym samym czasie przed grupą Nami pojawia się tajemniczy wielki mężczyzna oraz zajęczy rycerz! W wymykającym się spod kontroli lesie Słomkowi wpadają w śmiertelną pułapkę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.06.2017

Już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 791. odcinek One Piece zatytułowany „Tajemniczy las owoców. Luffy kontra Luffy?!”. „Słomkowi w końcu docierają na Whole Cake Island! Podążając za swoim kamratem, Sanjim, Luffy i reszta załogi wkracza do lasu słodkości! Jednakże tam już ktoś czeka na naszą szczęśliwą gromadkę i tym kimś okazuje się być kolejny Luffy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.05.2017

Już w najbliższą niedzielę, 28 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 790. odcinek One Piece zatytułowany „Zamek imperatora! Przybycie na Whole Cake Island!”. „Zdeterminowany Jinbe rozpoczyna nerwowe negocjacje z Big Mamą! W tym samym czasie płynący ze Słomkowymi Pedro ujawnia swoją ukrytą przeszłość! Gdy Luffy i jego załoga odnawiają swoje postanowienie, na horyzoncie w końcu pojawia się wyspa, na której wróg przetrzymuje Sanjiego! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.05.2017

Już w najbliższą niedzielę, 21 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 789. odcinek One Piece zatytułowany „Stolica upada?! Big Mama i Jinbe”. „Pogrążona w głodowym szale Mamuśka terroryzuje Sweet City, zjadając wszystko na swojej drodze. Gdy nawet Piratom Big Mamy kończą się pomysły, by zażegnać kryzys, pojawia się były władca mórz! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.05.2017

Już w najbliższą niedzielę, 14 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 788. odcinek One Piece zatytułowany „Przeraźliwy atak! Głodowe tortury Mamuśki”. „Kierując się mapą naszkicowaną przez Pudding, załoga Luffy'ego zmierza na Whole Cake Island! Jednak na miejscu we wściekłym amoku miota się Big Mama! Niszczy budynki i rośliny, nie dając nikomu się zatrzymać! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.05.2017

Już w najbliższą niedzielę, 7 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 787. odcinek One Piece zatytułowany „Córka imperatora. Narzeczona Sanjiego, Pudding”. „Urocza dziewczyna, która ocaliła Luffy'ego, zdradza zaskakującą prawdę o Piratach Big Mamy i jej kiełkującej miłości do Sanjiego! Jest wrogiem czy sojusznikiem?! Gdy zostają podjęte środki ostrożności, Pudding wykonuje nieoczekiwany ruch! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.04.2017

Pojawiła się informacja, kto zagra dwie kluczowe role w najnowszym arcu One Piece! Głosu Charlotte Pudding użyczy Miyuki Sawashiro, znana między innymi z takich roli jak Kurapika w HunterxHunter czy też Ultear w Fairy Tail. W Big Mamę wcieli się z kolei Mami Koyama, która wcześniej podkładała głos między innymi pod Kaguyę Outsutsuki z Naruto Shippuudena! Zapraszam do komentowania.

Miyuki Sawashiro jako Charlotte Pudding


Mami Koyama jako Big Mama

Dodano: 03.04.2017

Już w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 786. odcinek One Piece zatytułowany „Totto Land! Imperator Big Mama wkracza na scenę”. „Na Wyspie Słod-Słodkiej Czekolady Luffy spotyka wspaniałego cukiernika, Pudding! Gdy nieubłaganie zbliża się diabelskie przyjęcie Mamuśki, pośród krzyków w Nowym Świecie przelewa się krew! Śpiewając pieśń szaleństwa i podrygując w jej rytm, ostatni z imperatorów wkracza na scenę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.04.2017

Już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 785. odcinek One Piece zatytułowany „Śmiertelnie trujący kryzys. Luffy i Reiju!”. „Słomkowi nie mogą wyjść z podziwu na widok oszałamiających zdolności Germy 66! Gdy Luffy leży na łożu śmierci, nieubłaganie zmierzając na tamten świat, do jego twarzy zbliżają się powabne usteczka siostry Sanjiego! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.04.2017

Już w najbliższą niedzielę, 16 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 784. odcinek One Piece zatytułowany „Zero i Czwórka! Spotkanie z Germą 66”. „Niespodziewane niebezpieczeństwo sprawia, że życie Luffy'ego jest zagrożone! Wtedy nagle pojawia się gigantyczny statek, na którego pokładzie stoi mężczyzna z zakręconą brewką! Tajemniczy człowiek oraz Luffy szykują się do nieuniknionej walki! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.04.2017

Już w najbliższą niedzielę, 9 kwietnia, rusza kolejna saga kanoniczna (oparta na mandze) One Piece zatytułowana „Whole Cake Island”! „Gdy Sanji otrzymuje zdjęcie swojej przyszłej żony, Pudding, zakochuje się w niej bez pamięci! Tymczasem niczego nieświadomi Słomkowi kontynuują swoją podróż, by wyrwać przyjaciela z rąk rzekomych wrogów. Po czyjej stronie stanie książę Królestwa Germa?” Są już dostępne projekty rodzeństwa Vinsmoke'ów, a także plakat reklamujący serię (poniżej).Rodzeństwo Vinsmoke oraz użyczający im głosu aktorzy (kliknij imię, aby zobaczyć projekt postaci):
- Reiju (Michiko Neya, wcześniej między innymi Riza Hawkeye w Fullmetal Alchemist);
- Ichiji (Noriaki Sugiyama, wcześniej między innymi Sasuke w Naruto);
- Yonji (Kenjiro Tsuda, wcześniej między innymi Bacchus w Fairy Tail);
- Niji (Atsushi Miyauchi, wcześniej między innymi Daiju Mononobe w Higashi no Eden).

Dodano: 03.04.2017

Już w najbliższą niedzielę, 9 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 783. odcinek One Piece zatytułowany „Sanji wraca do domu. Na terytorium Big Mamy!”. „Rozdzielony z przyjaciółmi, przewożony w zimnym śniegu Sanji, zmierza na Whole Cake Island, gdzie już czekają na niego odwieczni wrogowie z Germa 66 oraz Big Mama. By uratować przyjaciela, Luffy wraz z resztą załogi rozpoczynają kolejną bitwę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.04.2017

Już w najbliższą niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 782. odcinek One Piece zatytułowany „Pięść Diabła! Luffy kontra Grount”. „Grount wspomina byłego admirała Marynarki, Aokijiego! Gdy Luffy próbuje przełamać desperacki opór Marynarki i na jego drodze ponownie staje Grount, rozpoczyna się decydująca walka między piratem oraz żołnierzem, którzy stawiają swoją dumę na szali! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.03.2017

Już w najbliższą niedzielę, 26 marca o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 781. odcinek One Piece zatytułowany „Nieprzejednana trójka. Wielki pościg za Słomkowymi Kapeluszami!” „Na odosobnionej wyspie bez drogi ucieczki drużyna Luffy'ego zostaje okrążona przez Marynarkę! Grount, Bonham oraz Zappa prowadzeni przez swe waleczne dusze do starcia z wartym 500 milionów Luffym, rzucają na szalę swe najlepsze techniki i wybucha wielka bitwa ze Słomkowymi! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.03.2017

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 19 marca o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 780. odcinek One Piece zatytułowany „Front głodomorów. Luffy oraz Supernowicjusze Marynarki!”. „Kierowana wilczym głodem Drużyna Luffy'ego podejmuje się piekielnie trudnej misji! By przeżyć, udają się do frontowej bazy Marynarki, w której stacjonuje wielu potężnych żołnierzy! Młodzi oficerowie z następnego pokolenia Marynarki ścierają się ze Słomkowymi w zażartej bitwie! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.03.2017

Na 19 marca zapowiedziana została premiera nowego arcu na scenariuszu autorskim studia Toei, Supernowicjusze Marynarki! W sadze przedstawiona zostanie trójka żółtodziobów z załogi Aokijiego! Jest też znany zarys historii, która zostanie przedstawiona w tej mini-serii: „Arc skupia się na Luffym oraz reszcie drużyny, która udała się na ratunek Sanjiemu. Po tym, jak Luffy marnuje całe jedzenie, grupa zmuszona jest na infiltrację bazy Marynarki w celu uzupełnienia zapasów. Nagle naprzeciw przyszłego króla piratów staje trójka Supernowicjuszy Marynarki z załogi Aokijego...” Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.03.2017

Już w najbliższą niedzielę, 5 marca o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 779. odcinek One Piece zatytułowany „Powrót Kaidou! Najgorsze Pokolenie zagrożone”. „Arcywróg Luffy'ego, Czarnobrody, wydaje się stać za zniszczeniem Armii Rewolucjonistów! W międzyczasie najsilniejszy człowiek na świecie, Kaidou, płonie z wściekłości do Luffy'ego i Lawa! Gdy Czwórka Imperatorów przechodzi do działania, Słomkowi muszą zmierzyć się z kolejnym kryzysem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.02.2017

Już w najbliższą niedzielę, 26 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 778. odcinek One Piece zatytułowany „Na konferencję Reverie! Rebecca oraz Królestwo Sakury”. „Przybrana matka Choppera, doktor Kureha, a także Rebecca, która pomogła Luffy'emu obalić władcę mórz, Doflamingo, wyruszają na Reverie! W międzyczasie drużyna Luffy'ego, witając nową członkinię, Carrot, otrzymuje wiadomość o kolejnym incydencie, który wstrząśnie światem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.02.2017

Już w najbliższą niedzielę, 19 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 777. odcinek One Piece zatytułowany „Na konferencję Reverie! Księżniczki Vivi oraz Shirahoshi”. „Księżniczka pustynnego królestwa, która podróżowała i płakała niegdyś ze Słomkowymi, a także syrenia księżniczka z obietnicą Luffy'ego w sercu, wypływają przepełnione marzeniami na konferencję Reverie, gdzie gromadzą się władcy z całego świata! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.02.2017

Już w najbliższą niedzielę, 12 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 776. odcinek One Piece zatytułowany „Pożegnanie i zejście ze słonia. Na ratunek Sanjiemu!” „By przygotować się do bitwy z Kaidem, drużyna Zora obiera kurs na Kraj Wano! W tym samym czasie Luffy wyrusza na wyspę Whole Cake, gdzie rezyduje Big Mama, która uprowadziła Sanjiego! W końcu ruszają w morze, na którym panuje Czterech Imperatorów! Rozpoczyna się nowa, dramatyczna przygoda! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.02.2017

Już w najbliższą niedzielę, 5 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 775. odcinek One Piece zatytułowany „Ocalić Zunishę. Operacja ratunkowa Słomkowych!”. „Doktor Chopper podejmuje akcję ratowania Zunishy! Wykorzystując fechtunek Zoro i Brooka, zdolności Kwiat-Kwiatowocu Robin oraz techniki Usoppa oraz Franky'ego rozpoczyna się pierwszy taki w historii projekt leczenia! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.01.2017

Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 774. odcinek One Piece zatytułowany „Bitwa o Zou. Luffy i Zunisha”. „Olbrzymi słoń kontra gigantyczny słoń! Największa w historii walka Jacka i Zunishy! Gdy Luffy i Momonosuke ponownie słyszą wyłaniający się z chaosu tajemniczy głos, potężny cios przecina wody Nowego Świata! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.01.2017

Już w najbliższą niedzielę, 22 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 773. odcinek One Piece zatytułowany „Powrót koszmaru! Brutalny atak niezniszczalnego Jacka”. „Na światło dzienne wychodzi wielki incydent z Czarnobrodym i Marco, który jakiś czas temu wstrząsnął światem! Gdy Luffy i pozostali szykują się do wypłynięcia w morze w celu zwiększenia liczby sojuszników, niezatapialna flota Jacka rusza do ataku i nasi bohaterowie znajdują się w tarapatach! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.01.2017

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 772. odcinek One Piece zatytułowany „Legendarna wyprawa! Pies, kot i król piratów”. „W swych szczenięcych latach Inuarashi oraz Nekomamushi wypłynęli z Odenem Kouzukim w morze. Gdy ich historyczne powiązania z legendarnym stwórcą aktualnej ery wychodzą na światło dzienne, droga do wielkiego skarbu One Piece staje przed Słomkowymi otworem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.01.2017

Już w drugą niedzielę 2017 roku, 8 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 771. odcinek One Piece zatytułowany „Przysięga dwóch mężczyzn! Luffy oraz Kouzuki Momonosuke”. „Momonosuke przypomina sobie ból rozstania z ojcem Odenem! Gdy zostaje wyjawione życzenie samurajów, którzy opuścili swój dom, Kraj Wano, i udali się w długą i niebezpieczną podróż, Luffy podejmuje oszałamiającą decyzję, która szokuje wszystkich jego towarzyszy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.12.2016

Już w najbliższą niedzielę, 25 grudnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 770. odcinek One Piece zatytułowany „Sekret Kraju Wano! Rodzina Kouzuki i poneglyfy”. „Tajemnica poszukiwanych przez Robin poneglyfów wychodzi na światło dzienne! Gdy zostaje ujawniony konflikt Czterech Imperatorów oraz powiązania rodu Kouzuki z poneglyfami, Luffy dowiaduje się o wielkim cierpieniu samurajów! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.12.2016

Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 769. odcinek One Piece zatytułowany „Czerwony kamień! Drogowskaz do One Piece'a”. „Król piratów, Gol D. Roger, zdobył wszystko, co ten świat ma do zaoferowania, zostawiając po sobie wielki skarb, One Piece! Gdy Luffy znajduje kolejny poneglyf, droga do tytułu króla piratów staje przed nim otworem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.12.2016

Już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 768. odcinek One Piece zatytułowany „Jest i trzeci! Pojawia się ninja, Raizou ukryty we mgle”. „Bezszelestnie porusza się w cieniach nocy! Niepostrzeżenie ciska shurikenami i swym krótkim mieczem morduje złe moce! Będący ucieleśnieniem marzeń wszystkich chłopców ninja Raizou w końcu wkracza na scenę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.12.2016

Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 767. odcinek One Piece zatytułowany „Niepewna sytuacja! Pies, kot i samuraje”. „Na Zou ponownie rozbrzmiewa alarm! Dwaj władcy gnają w stronę Kin'emona i Kanjurou! Okrutnie poranieni podczas ataku na ich kraj z powodu nieznanego wojownika Minkowie dają upust swej złości w starciu z dwoma samurajami! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.11.2016

Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 766. odcinek One Piece zatytułowany „Decyzja Luffy'ego! Czy Sanji odejdzie z załogi?!” „Pekoms zdradza potęgę imperatora! Choć tamtego sądnego dnia Big Mama zmusiła Sanjiego do desperackiego kroku, gdy zostają ujawnione przerażające szczegóły, wściekły Luffy podejmuje decyzję, by odbić Sanjiego z jej szpon! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.11.2016

Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 765. odcinek One Piece zatytułowany „Ruszajmy na spotkanie z Nekomamushim!” „Przebijając się przez niebezpieczne, leśne ostępy, Luffy wraz z przyjaciółmi zmierzali do Wielorybiego Lasu. Brook umilał im podróż swoją nową piosenką. Otoczony parą i melodyjnymi dźwiękami, Władca Nocy, Nekomamushi, w końcu staje przed Luffym! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.11.2016

Już w najbliższą niedzielę, 13 listopada 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 764. odcinek One Piece zatytułowany „Do moich przyjaciół. Pożegnalna wiadomość Sanjiego”. „Niewyobrażalna groza Big Mamy stawia Sanjiego w sytuacji bez wyjścia! By ocalić swoich przyjaciół i rozwiązać sprawy z przeszłości, Czarnonogi podejmuje desperacką decyzję o działaniu w pojedynkę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.11.2016

Już w najbliższą niedzielę, 6 listopada 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 763. odcinek One Piece zatytułowany „Tajemnica zniknięcia! Szokujące zaproszenie dla Sanjiego”. „Okazuje się, że za zniknięciem Sanjiego stoi Bege zwany Gangiem! Gdy załoga Spiralnego Kapelusza w następstwie działania mocy Zam-Zamkowocu znajduje się w sytuacji bez wyjścia, Spiralna Brewka Sanji otrzymuje zaskakujący list od imperatora Big Mamy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.10.2016

Już w najbliższą niedzielę, 30 października 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 762. odcinek One Piece zatytułowany „Bachor wraca do domu. Zabójca imperatora Big Mamy”. „Wybawcy minków muszą zmierzyć się z kolejnym niebezpieczeństwem! Pojawia się rozwścieczony zniszczeniem ojczyzny Pekoms oraz zatracony w wykonywaniu obowiązków Bege! Sytuacja iście wybuchowa! Rozpoczyna się zażarte starcie z Piratami Big Mamy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.10.2016

Już w najbliższą niedzielę, 23 października 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 761. odcinek One Piece zatytułowany „Wyścig z czasem! Więź minków z załogą”. „Gdy ranne minki walczą z czasem, Chopper i pozostali stają do walki o ocalenie ich wszystkich! W krytycznym momencie, gdy przyszłość jest niepewna, załoga Spiralnego Kapelusza podejmuje odważną i miłosierną decyzję! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.10.2016

Już w najbliższą niedzielę, 16 października 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 760. odcinek One Piece zatytułowany „Zniszczenie stolicy. Załoga Spiralnego Kapelusza schodzi na ląd”. „Jack, Inuarashi oraz Nekomamushi dają popis zwierzęcej brutalności wychodzącej poza ludzkie pojęcie! Gdy wydaje się, że po ich walce na śmierć i życie minki zyskują szansę na zwycięstwo, Jack wciela w życie przerażający, sekretny plan! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.10.2016

Już w najbliższą niedzielę, 9 października 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 759. odcinek One Piece zatytułowany „Władca Nocy! Pojawia się pan Nekomamushi”. „Strzelają elektryczne iskry, deszczrupcja spada z hukiem! Gdy książę Inuarashi i jego muszkieterowie toczą desperacki bój z Jackiem, drugi z władców wściekły pędzi przez las! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2016

Już w najbliższą niedzielę, 2 października 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 758. odcinek One Piece zatytułowany „Władca Dnia! Wkracza książę Inuarashi”. „Odrażająca grupa władających, Giftersi, oraz elitarny oddział minków, Muszkieterowie, zostają rzuceni w wir walki na śmierć i życie! Gdy wydaje się, że z przytłaczająco silnym Jackiem nie mają żadnych szans, pojawia się najpotężniejszy wojownik plemienia! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.09.2016

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 25 września 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 757. odcinek One Piece zatytułowany „Niebezpieczeństwo! Pirat Królestwa Bestii, Jack!” „W pokojowym księstwie Mokomo nagle rozbrzmiewa Dzwon Inwazji! Nadchodzi niesiona dudnieniem ziemi prawa ręka imperatora Kaidou, Jack zwany Suszą! Tragiczne wydarzenia, które spotkały mieszkańców wyspy, oraz ich bohaterska walka w obronie kraju wychodzą na światło dzienne! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.09.2016

Już w najbliższą niedzielę, 11 września 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 756. odcinek One Piece zatytułowany „Nadchodzi kontratak. Wielka akcja załogi Spiralnego Kapelusza!” „Szczegóły zabójczej podróży grupy Sanjiego na Zou zostają ujawnione! Gdy statek imperatora, Big Mamy zalewa grupę Sanjiego deszczem pocisków i wybucha zażarta bitwa, nasi bohaterowie, by uciec z objęć zaciskających się ramion wroga, ratują się specjalną taktyką! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.09.2016

Już w najbliższą niedzielę, 4 września 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 755. odcinek One Piece zatytułowany „Garchuu! Słomkowi znowu razem”. „Gdy Deszczrupcja uderza z całą swoją mocą, Luffy, Wanda i pozostali ratują się desperacką ucieczką do Prawobrzusznego Lasu! Gdy z gęstej mgły wyłania się ukryta forteca minków, Luffy w końcu może zobaczyć się z Nami i resztą przyjaciół! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.08.2016

Już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 754. odcinek One Piece zatytułowany „Rozpoczyna się bitwa! Luffy kontra Plemię Minków”. „Zoro i pozostali mierzą się z tajemniczym Plemieniem Minków! W tym samym czasie do Luffy'ego, błąkającego się po ciemnym i gęstym lesie, zakrada się mroczny cień i zadaje piorunujący cios! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.08.2016

Już w tę niedzielę, w 753. odcinku One Piece, pojawi się zmieniona wersja animacji otwierającej, która przedstawiać będzie sceny z najnowszego filmu kinowego: „Gold”. Taki rozbudowany trailer filmu z pewnością ucieszy wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na premierę filmu na Zachodzie. Warto również dodać, że trzynastą kinówkę naszego ulubionego anime obejrzało do tej pory ponad trzy miliony widzów, a obraz zarobił w sumie około 42 miliony dolarów, co plasuje go na trzecim miejscu w historii za filmami Strong World oraz Z. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.08.2016

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 21 sierpnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 753. odcinek One Piece zatytułowany „Zabójcza wspinaczka na słonia! Wielka przygoda na grzbiecie ogromnego zwierza”. „By spotkać się z przyjaciółmi, grupa Luffy'ego powoli zmierza w stronę odległego grzbietu ogromnego słonia. Po wspinaczce pionowym zboczem i przetrwaniu wielu kryzysów, w końcu ich oczom ukazuje się owiany mgiełką tajemnicy kraj-widmo! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.08.2016

Już w najbliższą niedzielę, 7 sierpnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 752. odcinek One Piece zatytułowany „Pojawia się nowy władca mórz! Syn legendarnego Białobrodego”. „Na scenę wkracza samozwańcze dziecko legendarnego Białowąsego, a także najnowszy z Siedmiu Władców Mórz, Edward Weevil! Najsilniejszy syn na świecie, by pomścić swojego ojca, wywołuje na Nowym Świecie kolejną wielką burzę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.07.2016

Poznaliśmy aktorów głosowych, którzy dołączą do zespołu wcielającego się w bohaterów One Piece w czasie sagi Zou. Jak zawsze same głośne nazwiska! Wandę zagra Fumiko Orikasa (wcześniej między innymi Rukia w Bleachu!), w Carrot wcieli się Kanae Itou (wcześniej między innymi Yui ze Sword Art Online oraz Nana z To Love-Ru), natomiast Pedro głos podłoży Shinichiro Miki (wcześniej między innymi Kisuke Urahara z Bleacha, Tatsuma Sakamoto z Gintamy czy też Roy Mustang z Fullmetal Alchemist: Brootherhood!). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 29.07.2016

Mimo że do zakończenia One Piece wciąż kilka lub nawet kilkanaście długich lat, w wywiadzie specjalnym, którego autor naszej ulubionej mangi udzielił z okazji premiery filmu Gold prezenterowi Fuji TV, Daijirou Enamiemu, Oda-sensei stwierdził, że wie już, jak będzie wyglądał ostatni kadr jego dzieła! Ponadto zapewnił swojego rozmówcę, że „zakończenie będzie ekstra”. A Waszym zdaniem jak będzie wyglądała ostatnia scena One Piece? Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.07.2016

W tym tygodniu, zamiast odcinka serii podstawowej, półtoragodzinny odcinek specjalny - Serce Złota! Zapraszam do oglądania.

Dodano: 24.07.2016

Eiichiro Oda, autor One Piece, co jakiś czas ogłasza, na jakim etapie obecnie znajduje się jego dzieło. Z wywiadu, który znalazł się w drugim numerze Dai One Piece Shimbun, dowiadujemy się, że One Piece, zarówno manga, jak i anime (bo dzieli je zaledwie 30 rozdziałów), jest w tej chwili, po blisko dwudziestu latach wydawania, ukończone w zaledwie 65 procentach! Co to oznacza dla fanów? Jeśli naszemu wspaniałemu mangace dopisze zdrowie, czego mu z całego serca życzymy, czeka nas jeszcze ponad dziesięć bogatych lat z naszym ulubionym uniwersum! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 20.07.2016

Skończyłam tłumaczenie pierwszego z dwóch odcinków specjalnych wprowadzających do filmu kinowego Gold, zapraszam do oglądania tutaj: One Piece Film Gold: Episode 0. Drugi odcinek, Serce Złota, wyemitowany został w sobotę - na stronę trafi po przetłumaczeniu (najpóźniej do końca przyszłego tygodnia).

Dodano: 17.07.2016

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 31 lipca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 751. odcinek One Piece zatytułowany „Rozpoczyna się nowa przygoda! Przybycie na Widmową Wyspę, Zou”. „Gęsta mgła oraz wzburzone prądy morskie trzymają ciekawskich z dala od legendarnej wyspy, Zou. W tajemniczym, tysiącletnim kraju, gdzie najwyższą władzę sprawuje plemię norek, rozpoczyna się nowa, ekscytująca przygoda Luffy'ego! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.07.2016

Już w najbliższą niedzielę, 17 lipca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 750. odcinek One Piece zatytułowany „Niczym w najgorszym śnie! Luffy walczy w piekielnym skwarze!”. „Guild Tesoro, Złoty Cesarz pociągający za sznurki zza sceny, wyciąga z rękawa ukrytą umiejętność Billa! Gdy Luffy ściera się z szalejącym w żarze przeciwnikiem, bitwa na Silver Mine w końcu osiąga punkt kulminacyjny! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.07.2016

Już w najbliższą niedzielę, 10 lipca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 749. odcinek One Piece zatytułowany „Gorąca technika miecza! W końcu pojawiają się Zoro oraz Law”. „Przed próbująca się wydostać z kopalni grupą Luffy'ego pojawia się kolejny zabójca, Peseta! Gdy sekretne bronie wytopione Hut-Hutnikowocem mają spalić podziemne szyby, w końcu z ratunkiem przybywa Zoro! Rozpoczyna się jego pojedynek z potężnym wrogiem, w którym na szali zostaje postawiony honor obu wojowników! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.07.2016

Już w najbliższą niedzielę, 3 lipca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 748. odcinek One Piece zatytułowany „Podziemny labirynt. Luffy kontra człowiek-wagonik”. „Przed błądzącą po przypominających labirynt szybach górniczych grupą Luffy'ego zjawia się elitarny zabójca na usługach Billa, Avelon! Gdy atakuje ich raz za razem ładunkami wybuchowymi, zabójczy Silver Drill Expressu Avelona zderza się z wściekłymi pięściami Luffy'ego! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.06.2016

Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 747. odcinek One Piece zatytułowany „Srebrna Forteca. Wielka przygoda Luffy'ego i Barta!”. „Gdy Luffy wraz z przyjaciółmi zmierzają na Zou, wpadają na tajemniczą, błyszczącą wyspę, Silver Mine! Zostają zaatakowani przez grupę piratów, po czym Luffy oraz Bartolomeo trafiają do upiornej fortecy! Rozpoczyna się pierwsza wielka przygoda dwójki zakręconych przyjaciół! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.06.2016

Już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 746. odcinek One Piece zatytułowany „Niezliczone rzesze rywali. Szalejące potwory Nowego Świata!” „Na Dressrosie w końcu zapanował pokój. W międzyczasie przewożony do Impel Down Doflamingo wygłasza mrożące krew w żyłach oświadczenie! Kto zostanie kolejnym królem mórz?! Rozpoczyna się nowa burzliwa era! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.06.2016

Już 26 czerwca, wraz z odcinkiem 747 wystartuje dwunasty fillerowy arc One Piece! Na razie wiadomo tylko tyle, że główne role zagrają w nim Luffy oraz popularny Bartolomeo, którzy zostaną porwani przez Sojusz Srebrnych Piratów! Nasi bohaterowie będą próbowali wydostać się z fortecy położonej na ogromnej kopalni srebra.Dodatkowo ogłoszono również, że wkrótce w anime zobaczymy nowy opening - piosenkę zatytułowaną „We Can!” wykonają Hiroshi Kitadani oraz Kishidan.

Dodano: 07.06.2016

Już w najbliższą niedzielę, 12 czerwca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 745. odcinek One Piece zatytułowany „Przysięga sake z synami. Niech żyje Wielka Flota Słomkowego!”. „Luffy i potężni uczestnicy turnieju w Koloseum wspólnymi siłami przetrwali potworną walkę z Doflamingo! Gdy siedmiu potężnych i wyjątkowych wojowników łączy swoje serca i wznosi czarki sake ku czci swojego szefa, tworzy się niezniszczalna więź, która przejdzie do historii! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.06.2016

Zapowiedziano jedenasty odcinek specjalny (telewizyjny) One Piece! Tym razem będzie to dwugodzinne wprowadzenie do zbliżającego się wielkimi krokami filmu Gold. Historia w nim zawarta złączy wydarzenia z anime z fabułą filmu. Specjal zostanie nadany w japońskiej telewizji na tydzień przed premierą kinówki, 16 lipca o godzinie 21:00 (14 czasu polskiego). Emisja „Serca złota”, bo tak będzie zatytułowany ów odcinek specjalny, nie wpłynie na serię podstawową, której odcinek powinien zostać nadany dzień później, tak jak zawsze w niedzielę. Tłumaczenie wykona dla Was standardowo Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia. Polskiej wersji, ze względu na długość epizodu oraz tłumaczenie odcinka serii podstawowej, należy spodziewać się na stronie kilka dni później.Zajawka: „Historia obraca się wokół tajemniczego skarbu zwanego Czystym Złotem, którego pożąda nawet sam Gran Tesoro. Słomkowi spotykają dziewczynę imieniem Orga, która wie, gdzie ów skarb się znajduje. Razem wyruszają na legandarną wyspę, Alchemy”.

Dodano: 29.05.2016

Już w najbliższą niedzielę, 5 czerwca 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 744. odcinek One Piece zatytułowany „Bez drogi ucieczki! Bezwzględna pogoń admirała Fujitory”. „Słomkowi desperacko próbują wydostać się spod ciemnego nieba Dressrosy. Jednakże rozwścieczony admirał Fujitora nie poddaje się w swym pościgu! W beznadziejnej sytuacji, gdy nie mają dokąd uciec, na Luffy'ego i resztę w końcu spada zabójczy deszcz! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.05.2016

Już w najbliższą niedzielę, 29 maja 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 743. odcinek One Piece zatytułowany „Męska duma! Konfrontacja Luffy'ego z Fujitorą!”. „Na drodze wolności Słomkowych i pozostałych wojowników staje admirał Fujitora ze swoją przytłaczającą mocą! Jednakże Luffy rzuca do walki całą swoją siłę i marzenie o tytule Króla Piratów! Gdy zderzają się ze sobą dwa męskie, mocne postanowienia, do gry wkraczają najpotężniejsze ataki specjalne! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.05.2016

Nadano nowy trailer zapowiadający trzynasty film kinowy, można go obejrzeć tutaj. Pojawił się w nim kolejny utwór przewodni - „Ikari o Kure yo” w wykonaniu GLIM SPANKY.

Dodano: 17.05.2016

Już w najbliższą niedzielę, 22 maja 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 742. odcinek One Piece zatytułowany „Więź ojca i córki. Kyros i Rebecca”. „Kyros, pragnąc szczęścia córki, wyrusza w podróż, z której już nigdy ma nie wrócić. W międzyczasie Rebecca z pomocą Luffy'ego gubi pościg i rusza na spotkanie z ojcem! Czy złączeni przez przeznaczenie ojciec i córka, którzy w drodze do szczęścia pokonali wiele przeszkód, będą w stanie ponownie się spotkać? Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.05.2016

Pojawiły się projekty czterech nowych postaci z trzynastego filmu One Piece, który trafi do kin już 23 lipca tego roku. Oto one:

Kent Beef Jr. oraz Pork (seiyuu: Arata Furuta) - partnerzy rywalizujący z Luffym w wyścigu żółwiochodów.


Jimmy Myers (seiyuu: Korokke) - kolejny z uczestników wyścigu żółwiochodów oraz Czerwonookie Sowy krzyczące po wykryciu intruza.


Morkin (seiyuu: Nadaru) - członek Dług-Długich Piratów, którzy przypuszczają atak na Słomkowych.


Reizu Max (seiyuu: Kinya Kitaouji) - znany hazardzista, gruba ryba Armii Rewolucjonistów.

Dodano: 11.05.2016

Już w najbliższą niedzielę, 15 maja 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 741. odcinek One Piece zatytułowany „Sytuacja najwyższego zagrożenia. Rebecca zostaje uprowadzona!” „By nie dopuścić do złapania Słomkowych przez Marynarkę, potężni wojownicy z Koloseum rozpoczynają swój plan ucieczki. W tym samym czasie Luffy na własną rękę pędzi w stronę pałacu, powodując wielkie kłopoty, które wstrząsają całym krajem! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.05.2016

Już w najbliższą niedzielę, 8 maja 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 740. odcinek One Piece zatytułowany „Fujitora przechodzi do działania. Słomkowi całkowicie otoczeni”. „Dressrosa świętuje powrót Króla Riku na tron i debiut Rebekki w roli księżniczki. Jednak gdy przed Fujitorą zjawiają się Tsuru i Sengoku, rzucona zostaje kość, która ma zdecydować o przeznaczeniu Luffy'ego i jego załogi. Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.05.2016

Już w najbliższą niedzielę, 1 maja 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 739. odcinek One Piece zatytułowany „Najpotężniejsze ze stworzeń. Król Bestii Kaidou”. „Ścigana przez statek Big Mamy grupa Sanjiego oraz Nami rozpoczyna nową przygodę na najdziwniejszej wyspie, jaką było im dane do tej pory zobaczyć! W tym samym czasie przed Kidem i pozostałymi śmiałkami marzącymi o obaleniu Imperatorów zstępując z nieba, zjawia się pirat znany jako najsilniejsze stworzenie mórz, lądów i przestworzy! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.04.2016

Już w najbliższą niedzielę, 24 kwietnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 738. odcinek One Piece zatytułowany „Braterska więź! Nieznana historia ponownego spotkania Luffy'ego i Sabo”. „Wojna na Szczycie, która przeszła do legendy... Co się działo z Sabo po śmierci Ace'a? I o czym myślał, gdy spotkał się z Luffym? Szokująca prawda oraz historia silnej więzi łączącej trzech braci wychodzi na światło dzienne! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.04.2016

Już w najbliższą niedzielę, 17 kwietnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 737. odcinek One Piece zatytułowany „Narodziny legendy. Przygody rewolucjonisty Sabo!”. „Tamtego pamiętnego dnia Sabo wyruszył w stronę, wydawać by się mogło, pewnej śmierci. Jak udało mu się przeżyć i dojrzeć do zostania wojownikiem w Armii Rewolucjonistów? Nieznana historia pełnych przygód lat Sabo w końcu wychodzi na światło dzienne! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.04.2016

Już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 736. odcinek One Piece zatytułowany „Świat drży w posadach! Najgorsze Pokolenie rusza naprzód!” „Wieść o przeprosinach admirała Fujitory szokuje cały świat! Gdy fale czasu gwałtownie wzbierają, nowicjusze, którzy dwa lata temu razem z Luffym zadziwili świat, Kid, Capone, Bonney i inni, w końcu podejmują działania mające na celu obalenie Czterech Imperatorów! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.04.2016

Już w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 735. odcinek One Piece zatytułowany „Bez precedensu! Szokująca decyzja admirała Fujitory”. „Gdy Burgess naśmiewa się z ostatnich słów Ace'a, Sabo wybucha płomiennym gniewem! W międzyczasie naprzeciwko króla Riku, któremu powierzone zostaje odbudowanie kraju, zjawia się Fujitora ze swa ważną decyzją i dochodzi do incydentu, który wstrząśnie całym światem! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.03.2016

Już w najbliższą niedzielę, 27 marca 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 734. odcinek One Piece zatytułowany „Ku wolności! Wielka radość na Dressrosie”. „Na Dressrosie nastał koniec pewnej epoki. Rebecca, Kyros oraz wszyscy inni mieszkańcy, przepełnieni swoimi własnymi, unikalnymi uczuciami, obserwowali rozpadającą się klatkę. Ponad głowami wyzwolonych spod terroru rozbrzmiewało imię zwycięzcy – Lucy! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.03.2016

Pojawił się drugi zwiastun trzynastego filmu kinowego One Piece, zapraszam do oglądania tutaj. Później również lepsza jakość.

Dodano: 18.03.2016

W czternastym tegorocznym wydaniu tygodnika Weekly Shounen Jump opublikowano szkice nowych postaci z najnowszego filmu kinowego, oto one:Na zdjęciu od lewej:
- Gild Tesoro (zdjęcie) - (imię oznacza pozłacanie, a nazwisko skarb) to zarządzający ogromnym, złotym statkiem Gran Tesoro (wielki skarb) użytkownik Złot-Złotowocu. Jest nieziemsko bogatym człowiekiem - mówi się, że w jego posiadaniu znajduje się 20 procent światowej waluty, beli;
- Carina (zdjęcie) - posiadająca anielski głos bardzo popularna śpiewaczka. Jej osoba owiana jest mgiełką tajemnicy;
- Dice (zdjęcie) - rozdający z Gran Tesoro. Ten wielki, muskularny mężczyzna, gwarantuje graczom rozgrywkę na najwyższym poziomie. On również posiada specjalną umiejętność;
- Baccarat (zdjęcie) - władająca mocą Szczę-Szczęśliwocu. Za dotknięciem potrafi zmieniać czyjeś szczęście. To tajemnicza i elegancka kobieta, która pełni rolę przewodnika Słomkowych podczas ich pobytu na statku. Jest pracownicą Gilda;
- Mister Tanaka (zdjęcie) - władający Uc-Ucieczkowocem. Odpowiada za bezpieczeństwo wewnętrzne statku, w czym bardzo pomaga mu moc jego owocu.

Dodano: 07.03.2016

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 20 marca 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 733. odcinek One Piece zatytułowany „Atak na Niebiosa! Wściekły Pistolet Wielkiego Króla Małp Luffy'ego”. „Luffy ponownie wkracza na scenę i rozpoczyna ostateczne starcie z Doflamingiem! Potężny tyran, który manipulował ludźmi i próbował przejąć nad nimi całkowitą kontrolę, teraz staje w obliczu wyprowadzonego z przeraźliwym krzykiem najpotężniejszego ataku Czwartego Biegu i przyszłość Dressrosy w końcu zaczyna jawić się w jasnych barwach! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.03.2016

Powstał spot reklamujący najnowszy film kinowy One Piece oraz japońską wytwórnię filmową TOHO. Pracę nad klipem nadzorował twórca One Piece, Eiihchiro Oda. Reklama będzie nadawana w kinach od najbliższej soboty. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 29.02.2016

Eiichiro Oda, autor One Piece, przygotował plakat promujący najnowszy film kinowy, Gold, na którym widzimy wymowny obrazek - bohaterów naszej ulubionej załogi pirackiej wrysowanych w ruletkę! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 29.02.2016

Już w najbliższą niedzielę, 6 marca 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 732. odcinek One Piece zatytułowany „Życie lub śmierć. Odliczanie przeznaczenia”. „Ptasia Klatka zaczyna przecinać Królewski Płaskowyż! Gdy głosy mieszkańców łączą się w modłach za ich ostatnią nadzieję, Luffy'ego, miecz kontrolowanej przez Doflamingo Rebecci tańczy niebezpiecznie nad ciałem Violi! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.02.2016

Pojawił się spot reklamowy, w którym nasi ulubieni bohaterowie promują golarki Xfit firmy Kai. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Dodano: 25.02.2016

Oda-sensei udostępnił kolejne projekty postaci z najnowszego filmu kinowego One Piece! Tym razem nasi ulubieni bohaterowie narysowani zostali w strojach kąpielowych oraz wieczorowych. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 23.02.2016

Już w najbliższą niedzielę, 28 lutego 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 731. odcinek One Piece zatytułowany „Aż do ostatniego tchu! Zatrzymać Klatkę Śmierci”. „Potężni wojownicy postawieni na nogi przez Mansherry oraz Marynarka dołączają do Słomkowych, którzy starali się zatrzymać Ptasią Klatkę, i rozpoczyna się wielka bitwa o ocalenie Dressrosy! Viola oraz Rebecca również nie próżnują i stawiają życie na szali, by wesprzeć regenerację Luffy'ego! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.02.2016

Wiadomo już, gdzie w głównej mierze będzie rozegrywać się akcja najnowszej kinówki One Piece – Gold. Luffy wraz z załogą obiorą kurs na potężny (10 kilometrów długości!) statek-miasto, będący światowym centrum rozrywki (sprawdź). Jendostka ta jest tak majestatyczna, że Rząd Światowy uznał jej niepodległość. Okrętem dowodzi tajemniczy Gild Tesoro (zobacz), który będzie głównym antagonistą obrazu. Człowiek ten włada liczną załogą. Poszczególnych jej członków łączy jedna cecha - mają na ubraniach oraz ciałach gwiazdki (sprawdź). Warto również dodać, że imię pana kapitana, „Tesoro”, oznacza po hiszpańsku i włosku „skarb”. Poniżej projekty postaci z załogi Słomkowego Kapelusza.Dodano: 17.02.2016

Już w najbliższą niedzielę, 21 lutego 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 730. odcinek One Piece zatytułowany „Cudowne łzy. Bitwa Mansherry”. „Zoro oraz Franky starają się powstrzymać zabójczy pochód Ptasiej Klatki! Jednak wtedy szybkość kurczenia zwiększa się, jak gdyby przeznaczenie chciało zmiażdżyć w nich wolę walki, i gdy chwila totalnego zniszczenia jest blisko, Dressrosę rozświetla cudowne światło! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.02.2016

W związku z wystrzeleniem rakiety dalekiego zasięgu przez Koreę Północną najnowszy odcinek One Piece został przeniesiony na przyszły tydzień, więcej informacji tutaj.

Dodano: 07.02.2016

Już w najbliższą niedzielę, 7 lutego 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 729. odcinek One Piece zatytułowany „Płomień Króla Smoków! By ocalić życie Luffy'ego”. „Doflamingo uderza z całą siłą w Luffy'ego, który zużył całą energię i nie może się ruszać! Do odzyskania haki Słomkowy Kapelusz potrzebuje dziesięciu minut, więc rozpoczyna się intensywna walka, mająca na celu ochronę niesprawnego Słomkowego przez Doflamingo, który stał się uosobieniem wściekłości! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.01.2016

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 728. odcinek One Piece zatytułowany „Luffy! Żarliwa Lwia Bazooka”. „Po tym, jak moce diabelskiego owocu Doflaminga ulegają Przebudzeniu, tyran przemienia miasto w nici i wyprowadza zmasowany atak! Gdy wszystkie drogi ucieczki zostają odcięte i czas Gear Fourth dobiega końca, Luffy rozpoczyna decydującą, zabójczą szarżę! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.01.2016

Już w najbliższą niedzielę, 24 stycznia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 727. odcinek One Piece zatytułowany „Potężny kontratak! Przebudzenie Doflaminga”. „Przytłaczająca moc Gear Fourth przypiera Doflaminga do ściany! Gdy już wydaje się, że Dressrosa zostanie wyzwolona, tyran zaczyna kontratakować! Na jaw wychodzi zupełnie nowy aspekt diabelskich owoców, ich potężna, prawdziwa moc! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.01.2016

Już w najbliższą niedzielę, 17 stycznia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 726. odcinek One Piece zatytułowany „Czwarty Bieg! Fenomenalny Boundman”. „As z rękawa Luffy'ego, nowa, najsilniejsza w historii technika w końcu zostaje spuszczona z łańcucha! Słomkowy Kapelusz przytłacza tyrana zdolnością o nieprawdopodobnie zwiększonej szybkości i mocy! Rozpoczyna się zapierające dech w piersiach zażarte natarcie, które ma odwrócić losy całej walki! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.01.2016

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 725. odcinek One Piece zatytułowany „Wybuch gniewu! Wezmę wszystko na siebie”. „Luffy rusza do samotnej walki, dźwigając na ramionach pragnienie Lawa oraz pokładane w nim nadzieje. Raz po raz nękają go potężne ataki Doflaminga. Nad polem bitwy wznosi się Czerwony Jastrząb! Gdy nieubłaganie mijają kolejne sekundy do eksterminacji ludności Dressrosy, rozpoczyna się decydujące starcie dwójki potężnych wojowników! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.12.2015

Już w najbliższą niedzielę, 27 grudnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 724. odcinek One Piece zatytułowany „Nietykalny! Szokujący sekret Trébola”. „Gdy Luffy ściera się z Trébolem, ostatnim zdolnym do walki dowódcą Familii, okazuje się, że na władającego mocą Klej-Klejowocu nie działają żadne ataki Haki Uzbrojenia! Tym samym Słomkowy zostaje zapędzony w kozi róg. Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.12.2015

Jako że ostatnio zapowiadałem, że w dziesiątym odcinku specjalnym ma się pojawić jakaś ważna wiadomość, dla formalności podaję, że była nią zapowiedź filmu kinowego, która od kilku dni dostępna jest na stronie (przejdź). Jako że odcinek trwa blisko dwie godziny, przy przygotowywaniu tłumaczenia i napisów czeka nas masa pracy. Niemniej jednak będziemy robili wszystko, by polska wersja „Przygody na Nebulandii” pojawiła się na stronie na początku przyszłego tygodnia.

Dodano: 19.12.2015

Pojawił się pierwszy zwiastun trzynastego filmu kinowego One Piece - Film Gold. Zapraszam do oglądania tutaj. Jest już również dostępny jeden z projektów nowych postaci, które zobaczymy w filmie - prawdopodobnie będzie to główny antagonista (szkic poniżej).

Dodano: 16.12.2015

Już w najbliższą niedzielę, 20 grudnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 723. odcinek One Piece zatytułowany „Starcie haki! Luffy kontra Doflamingo”. „Choć Doflamingo doznał śmiertelnych obrażeń, ostateczny król nigdy nie upada! Gdy tyran ma zadać sparaliżowanemu Lawowi kończący cios, na jego drodze staje nie kto inny, jak Słomkowy Kapelusz Luffy! Rozpoczyna się przytłaczająca walka haki! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.12.2015

Poznaliśmy szczegóły dotyczące zaplanowanego na 19 grudnia dziesiątego odcinka specjalnego One Piece, którego akcja toczyć się będzie na pokrytej mgłą wyspie uniemożliwiającej używanie mocy diabelskiech owoców, Nebulandii. W załodze Foxy'ego, z którą przyjdzie się zmierzyć w owym nieprzyjaznym dla władających środowisku Słomkowym, pojawi się trzech nowych członków: Doujack, Kanshou oraz Koumei, których zagrają odpowiednio: Takuma Otoo, Houka Kinoshita oraz Ichikawa Ennosuke IV (grał wcześniej Luffy'ego w sztuce teatru kabuki!). Zarys fabularny: „Koumei wymyśla plan, zgodnie z którym Zoro oraz Sanji biorą udział w zawodach smakoszy, zjadają dziwnego grzyba zwanego bezużyteczniakiem i stają się bezużytecznymi łamagami. Następnie obaj piraci wtrąceni zostają do celi. W pogoni za swoimi zniewolonymi przyjaciółmi Słomkowi docierają na Nebulandię, którą pokrywa tajemnicza, działająca podobnie do morskich kamieni mgła z wody morskiej”. Przypominam, że w odcinku ma zostać ogłoszone coś ważnego! Tłumaczenie wykona dla Was standardowo Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej, odcinka należy spodziewać się niedługo po premierze (prawdodpodobnie już w poniedziałek 21 grudnia).

Dodano: 07.12.2015

Już w najbliższą niedzielę, 13 grudnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 722. odcinek One Piece zatytułowany „Ostrze Nieustępliwości! Kontratak Nożem Gamma”. „Zasady gry ulegają zmianie. Zabójcza klatka, w której zamknięta została cała Dressrosa, zaczyna się kurczyć. Chwile mieszkańców wyspy są policzone. W tej wydawać by się mogło beznadziejnej sytuacji, w tyrana uderza atak z najmniej spodziewanej strony. Czy to szaleństwo można jeszcze zatrzymać? Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.12.2015

Ogłoszono datę premiery oraz tytuł najnowszego filmu kinowego One Piece! Trzynasta kinówka zadebiutuje na ekranach japońskich kin już 23 lipca 2016 roku i będzie okraszona tytułem „Film Gold”. Wiadomo już także, że kierownikiem produkcji (podobnie jak przy Filmie Z) zostanie nie kto inny, jak autor One Piece, Eiichirou Oda, który napisze również historię przedstawioną filmie! Reżyserem z kolei zostanie Hiroaki Miyamoto (wcześniej One Piece 352-679), a scenariusz napisze Tsutomu Kuroiwa.

Dodano: 03.12.2015

Już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 721. odcinek One Piece zatytułowany „Śmierć Lawa. Wściekła szarża Luffy'ego!”. „Gdy Luffy widzi konającego Lawa, rozlega się ryk wściekłości i rozpoczyna się długo wyczekiwane, ostateczne starcie na Dressrosie! Czy Słomkowy Kapelusz zdoła pokonać tyrana i przywrócić prawowitego władcę na tron? Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.11.2015

Już w najbliższą niedzielę, 29 listopada 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 720. odcinek One Piece zatytułowany „Bywaj! Pożegnalny cios Bellamy'ego”. „Gdy Pica zostaje zmiażdżony przez Zora, w obozie wroga zostają już tylko Doflamingo oraz Trébol! Jednakże gdy wszyscy z całych sił trzymają kciuki za Luffy'ego, na jego drodze staje broniący swej męskiej dumy Bellamy! Dwaj mężczyźni ruszają do boju z sercami przepełnionymi uczuciami! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.11.2015

Z 52. numeru tygodnika Weekly Shounen Jump dowiadujemy się, że pod koniec zbliżającego się wielkimi krokami 10. odcinka specjalnego telewizyjnego One Piece, „Przygoda na Nebulandii”, znajdzie się bardzo ważne ogłoszenie. Czyżby jakieś nowe informacje o nadchodzącym trzynastym filmie kinowym? A może zapowiedź jakiegoś dłuższego arcu fillerowego? Zapraszam do spekulacji!

Pojawił się również pierwszy zwiastun odcinka, zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 21.11.2015

Znana fanom One Piece z rewelacyjnego czternastego openingu serii podstawowej, „Fight Together”, Namie Amuro, zaśpiewa motyw przewodni dziesiątego odcinka specjalnego, „Przygoda na Nebulandii”! Przypominam, że odcinek ten zostanie nadany 19 grudnia o 21:00 czasu japońskiego i zobaczymy w nim zmagania naszej ulubionej załogi pirackiej z Piratami Foxy'ego na wyspie blokującej moce diabelskich owoców, Nebulandii.

Dodano: 20.11.2015

Już w najbliższą niedzielę, 22 listopada 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 719. odcinek One Piece zatytułowany „Podniebna walka! Nowa sekretna zabójcza technika Zora zrywa się z łańcucha!”. „Przysłaniająca niemal cały nieboskłon pięść Piki spada ze świstem prosto na króla Riku! Gdy światełko nadziei dla Dressrosy jest bliskie ugaszenia i na kraj spada widmo kolejnych lat rządów strachu, rozpoczyna się ostateczne starcie Zora i Piki! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.11.2015

Na 19 grudnia zapowiedziany został kolejny odcinek specjalny One Piece! Tym razem przeniesiemy się razem z bohaterami na Nebulandię – wyspę, na której blokowana jest moc diableskich owoców – gdzie Słomkowi zmierzą się po raz kolejny z Piratami Foxy'ego. Specjal nadany zostanie w Japonii w sobotę o godzinie 21:00 czasu lokalnego (13:00 w Polsce). Tłumaczenie standardowo wykona Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, polska wersja pojawi się na stronie najszybciej, jak to będzie możliwe. Zapraszamy!

Dodano: 09.11.2015

Już w najbliższą niedzielę, 15 listopada 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 718. odcinek One Piece zatytułowany „Przemierzając ziemię! Zaskakujący manewr Piki”. „Pica, by sprowokować Zoro i wciągnąć go w swoją pułapkę, z zimną krwią atakuje bezbronnych ludzi! Gdy mistrz miecza z załogi Słomkowego rusza go zatrzymać, olbrzym zostawia go w odległym miejscu i pędzi niczym wiatr w stronę starego płaskowyżu pałacowego, by wyprowadzić zabójczy kontratak prosto w króla Riku! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.11.2015

Już w najbliższą niedzielę, 8 listopada 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 717. odcinek One Piece zatytułowany „Trueno Bastard. Cios złości Kyrosa”. „Potwornie raniony przez niekończące się ataki żelaznych kul Kyros osiąga swój limit. Jednak gdy przed jego oczyma staje cierpienie, jakiego Doflamingo przysporzył bogu ducha winnym obywatelom Dressrosy, przepełnia go nienawiść i wyprowadza żarliwy atak, który rozedrze na strzępy niedolę jego ojczystego kraju! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.11.2015

Już w najbliższą niedzielę, 1 listopada 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 716. odcinek One Piece zatytułowany „Gwiezdny Pył Śmierci. Burza ataków Diamantego”. „Po tym, jak na Kyrosa spada deszcz bezlitosnych ataków Diamantego, jednonogiemu żołnierzowi zagląda w oczy śmierć. Jednak gdy bezwzględny zabójca jego żony próbuje odebrać mu również ukochaną córkę, niepokonany wojownik ponownie budzi w sobie nieugiętego ducha walki! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.10.2015

W następnym odcinku, One Piece 715 „Prawdziwie męski pojedynek. Elegia miłości Señora”, pojawią się dwie nowe postaci (na zdjęciu poniżej), tłumaczenie imion których dostarczało do tej pory sporo wątpliwości - o ile imię męskiego bohatera, Gimlet, występowało tylko w dwóch wersjach (druga z jednym dodatkowym „t”), to z imieniem bohaterki było o wiele więcej problemów i rozstrzał w nazewnictwie był o wiele większy, od Lucy Anne aż po Lucian. Problem ten postanowił rozwiązać sam Oda-sensei, który zdradził pochodzenie imion tychże bohaterów. Mają one swoje źródło w świecie wyszukanych alkoholi - Gimlet oraz Russian, bo tak powinno się nasze postaci poprawnie zapisywać, to znane drinki wysokoprocentowe. I takie też nazewnictwo będziemy stosowali w naszym tłumaczeniu.Wielu z fanów One Piece zastanawia się (oczywiście mowa o żeńskiej części fanów), dlaczego zdecydowana większość bohaterek naszej ulubionej serii ma duży biust. Na pytanie to postanowił odpowiedzieć sam autor OP, Eiichirou Oda: „Cały czas powtarzam, że po prostu spełniam marzenia młodych chłopców. O kobiety planety Ziemia, rozkazuję waszym piersiom, aby rosły!”

Dodano: 18.10.2015

Już w najbliższą niedzielę, 25 października 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 715. odcinek One Piece zatytułowany „Prawdziwie męski pojedynek. Elegia miłości Señora”. „Gdy walka na śmierć i życie Señora z Frankym chyli się ku końcowi, na światło dzienne wychodzi przeszłość Pinka – jego pełne melancholii romantyczne i burzliwe życie, a także pierwsze spotkanie z miłością jego życia! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.10.2015

Już w najbliższą niedzielę, 18 października 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 714. odcinek One Piece zatytułowany „Lecząca księżniczka. Na ratunek Mansherry”. „Sytuacja Familii, tracącej jednego oficera za drugim, z każdą chwilą stawała się coraz gorsza. Jednakże Giolla planowała wprowadzić w życie sekretny plan, który postawiłby wszystkich żołnierzy na nogi! Gdy wielkimi krokami zbliżało się niebezpieczeństwo zdolne odwrócić losy wojny, rozpoczęła się bohaterska walka małego acz mężnego wojownika, Leo! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.10.2015

Już w najbliższą niedzielę, 11 października 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 713. odcinek One Piece zatytułowany „Bar-Bariera! Atak Pięści Boskiego Hołdu”. „Robin wpada w zastawioną przez Gladiusa ogromną pułapkę i znajduje się w sytuacji bez wyjścia! Bartolomeo, by uratować swoją idolkę, mimo tego, że jest w fatalnym stanie, stawia życie na szali i wyprowadza zabójczy atak! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.10.2015

Już w najbliższą niedzielę, 4 października 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 712. odcinek One Piece zatytułowany „Wicher i wściekła fala! Hakuba kontra Dellinger”. „Gdy drużyna Robin toczy zażartą bitwę z Gladiusem, do zabawy włącza się Dellinger, odmieniając losy pojedynku. Gdy już wydaje się, że porażka przyjaciół Słomkowych to tylko kwestia czasu, budzi się uśpiona broń, Hakuba, rozpoczynając superszybką walkę! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.09.2015

Już w najbliższą niedzielę, 27 września 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 711. odcinek One Piece zatytułowany „Męska duma. Ostatni atak Bellamy'ego”. „Zdradzony i prawie zabity przez swojego dawnego bohatera Bellamy rzuca wyzwanie Luffy'emu! Gdy podejmuje ostateczną decyzję i wybiera między przyjaźnią oraz zasadami, w Luffy'ego zostaje wymierzony przerażający, niszczycielski cios! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.09.2015

Już w najbliższą niedzielę, 20 września 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 710. odcinek One Piece zatytułowany „Bitwa miłości! Nowy przywódca Sai kontra Baby 5”. „Zdumiony wyznaniem Baby 5 przywódca Marynarki Happou, Sai, staje do walki z jej agresywnymi, nieuznającymi sprzeciwu zalotami! Gdy obie rodziny walczą zacięcie w obronie własnej dumy, wychodzi na jaw przeszłość młodej członkini grupy pirackiej Doflaminga, po czym Sai uwalnia swoją sekretną technikę, która powala samego Dona Chinjao! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.09.2015

Już w najbliższą niedzielę, 13 września 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 709. odcinek One Piece zatytułowany „Decydujące starcie z oficerami! Dumny olbrzym Hajrudin”. „Brutalny atak jednego z oficerów Familii, Machvise'a, wgniata Hajrudina w ziemię! Jednakże sponiewierany olbrzym napędzany chęcią odpłacenia się Luffy'emu oraz jego kompanom szybko wstaje i wyprowadza zabójczy cios przepełniony duszą Elbafu! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.09.2015

Już w najbliższą niedzielę, 6 września 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 708. odcinek One Piece zatytułowany „Zaciekła walka. Law kontra Doflamingo”. „Trzymając w sercu wspomnienia o swym przyjacielu, Corze, Law wyprowadza przepełnione emocjami ataki! Jednak na twarzy stawiającego mu czoła Doflamingo pojawia się pozbawiony strachu uśmiech i chwilę później przerażający kontratak zrzuca Trafalgara w otchłań rozpaczy! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.08.2015

Tłumaczenie odcinka specjalnego o Sabo skończone, zapraszam do oglądania tutaj: „Więź trzech braci, cudowne spotkanie i odziedziczona wola”. W specjalu tym zostały przedstawione przede wszystkim wydarzenia z Dressrosy z punktu widzenia Sabo (czyli powtórka), jednak jest też parę nowych smaczków, więc na pewno warto go obejrzeć, do czego gorąco zachęcam.

Dodano: 25.08.2015

Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 707. odcinek One Piece zatytułowany „By zyskać prawdziwą wolność! Law uwalnia swój Injection Shot”. „Cora poświęca własne życie i otwiera Lawowi drogę do przyszłości. Młody Trafalgar dziedziczy wolę przyjaciela i by stać się całkowicie wolnym, oddaje strzał w Doflaminga! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.08.2015

Na zakończenie odcinka specjalnego o Sabo podana została rewelacyjna wiadomość – już w przyszłym roku, w którymś z letnich miesięcy na ekrany japońskich kin trafi kolejny, trzynasty już film kinowy One Piece! W tej chwili brak szczegółowych informacji, gdy tylko będzie wiadomo coś więcej, natychmiast poinformuję Was o tym w newsach.

Dodano: 22.08.2015

Już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 706. odcinek One Piece zatytułowany „Ruszaj, Law! Ostateczna bitwa człowieka o dobrym sercu”. „By stworzyć Lawowi okazję do ucieczki, Corazon decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i staną oko w oko ze swoim starszym bratem, Doflamingiem! Czy zdoła wyjść cało z tej konfrontacji? Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.08.2015

Udostępniono trzy nowe zwiastuny zbliżającego się wielkimi krokami odcinka specjalnego o Sabo: „Więź trzech braci, cudowne spotkanie i odziedziczona wola”, którego premiera planowana jest na 22 sierpnia. Zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 11.08.2015

Już w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 705. odcinek One Piece zatytułowany „Postanowienie. Pożegnalny uśmiech Corazona”. „Corazonowi udaje się zdobyć Op-Operacjowoc, jednak gdy dociera do Lawa, jest ledwo żywy. By uratować przyjaciela, malec zaczyna desperacko szukać pomocy. Niestety, gdy chwilę później pojawia się przed nim żołnierz Marynarki, koło fortuny zaczyna wymykać się spod kontroli! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.08.2015

Już w najbliższą niedzielę, 9 sierpnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 704. odcinek One Piece zatytułowany „Kończący się czas. Kradzież Op-Operacjowocu”. „Do bezskutecznie poszukujących lekarstwa na syndrom bursztynowego ołowiu Corazona i Lawa w końcu uśmiecha się los! Doflamingo wpada na trop Op-Operacjowocu, który rzekomo jest w stanie uleczyć młodego członka załogi. Dwójka przyjaciół postanawia ukraść owoc i obrócić przeciwko sobie cały świat! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.08.2015

Pojawił się pierwszy trailer zbliżającego się wielkimi krokami odcinka specjalnego o Sabo, zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 19.07.2015

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 2 sierpnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 703. odcinek One Piece zatytułowany „Wyboista droga. Podróż życia Lawa i Corazona”. „Gdy wielkimi krokami zbliża się śmierć Lawa, młody pirat wyrusza razem z Corazonem na poszukiwania lekarstwa, które mogłoby usunąć z jego ciała bursztynowy ołów. Po długiej i trudnej podróży Corazon wylewa przed Lawem razem ze łzami swoje uczucia, co jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.07.2015

Już w najbliższą niedzielę, 19 lipca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 702. odcinek One Piece zatytułowany „Niebiański Smok! Burzliwa przeszłość Doffy'ego”. „Doflamingo przyszedł na świat w rodzinie władających całym światem Niebiańskich Smoków. Co sprawiło, że stracił swoją szlachecką pozycję? Gdy zostaje ujawniona potworna przeszłość Doflaminga, życia młodego Lawa ulega wielkiej zmianie! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem gościnnie zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia (Mitarashi jest na wakacjach) - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.07.2015

Już w najbliższą niedzielę, 12 lipca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 701. odcinek One Piece zatytułowany „Smutne wspomnienia. Chłopak z Białego Miasta, Law”. „Flevance, czyli kraj, z którego pochodził Law, był białą, piękną krainą zwaną przez ludzi światem marzeń. Jednakże miejsce to z dnia na dzień przemieniło się w pole bitwy i zostało starte z powierzchni ziemi! Ujawnione zostaje potworne dzieciństwo Lawa! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem gościnnie zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia (Mitarashi jest na wakacjach) - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.07.2015

Już w najbliższą niedzielę, 5 lipca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 700. odcinek One Piece zatytułowany „Ostateczna moc. Tajemnica Op-Operacjowocu”. „Luffy i Law okazują się być bezradni w starciu z potęgą Doflaminga, która jest w stanie popchnąć do działania nawet Światowy Rząd! Jednak gdy zbliża się ich egzekucja, zostaje wyjawiona szokująca tajemnica Op-Operacjowocu oraz wstrząsająca przeszłość Lawa! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.06.2015

Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 699. odcinek One Piece zatytułowany „Rodzina szlachecka. Prawdziwa tożsamość Doflaminga”. „Zaskakująca strategia walki pozwala Luffy'emu i Lawowi przejść do ofensywy. Jednakże gdy złość Doflaminga sięga zenitu, władca Dressrosy przytłaczającym kontratakiem przyciska dwójkę sojuszników do muru i zdradza im szokującą prawdę! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.06.2015

Mniej więcej rok po poprzednim specjalu telewizyjnym, 22 sierpnia 2015 roku, nadany zostanie kolejny odcinek specjalny One Piece - tym razem skupiający się na postaci przybranego brata Luffy'ego - Sabo. Oprócz tego, że ponownie wrócimy w nim do przeszłości, w której trójka braci marzyła o zostaniu piratami, będziemy mogli zobaczyć również, w jaki sposób Sabo znalazł się na Dressrosie (co nie zostało pokazane w anime), a także stać się świadkami spotkania po latach dwóch braci, ale tym razem z perspektywy Sabo! Warto przypomnieć, że wcześniej fani mogli cieszyć się podobnymi odcinkami o Nami, Luffym i Merry. Odcinek, w przeciwieństwie do podstawowej serii telewizyjnej, która emitowana jest w niedzielę rano, pojawi się na antenie w sobotę o godzinie 21:00 czasu japońskiego (14:00 w Polsce). Tłumaczenie standardowo wykona dla Was Mitarashi z naszej grupu fansubberskiej Twoja Mała Japonia. Zapraszamy!

Dodano: 15.06.2015

Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 698. odcinek One Piece zatytułowany „Wybuch gniewu! Doskonały sekretny plan Luffy'ego i Lawa”. „Luffy oraz Law w końcu stają twarzą w twarz ze swym zaprzysiężonym wrogiem, Doflamingo! Tyran, prowokując dwójkę sojuszników i wodząc ich za nos, przeprowadza nikczemne ataki przy pomocy kontrolowanego Bellamy'ego i gdy gniew Luffy'ego sięga zenitu, chłopak wyprowadza razem z Lawem swój najsilniejszy cios! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.06.2015

Już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 697. odcinek One Piece zatytułowany „Jeden strzał, jeden trup! Człowiek, który ocali Dressrosę”. Żądna zemsty Sugar zbliżała się do Luffy'ego i Lawa! „Nie pozwolę, by zamieniła go w zabawkę!”, z tą pełną pasji myślą Usopp wycelował w znajdującą się poza zasięgiem jego wzroku zielonowłosą dziewczynkę! Niespodziewanie los wszystkich zaczął zależeć od umiejętności Króla Snajperów! Zostanę Królem Piratów! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.06.2015

Już w najbliższą niedzielę, 7 czerwca 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 696. odcinek One Piece zatytułowany „Pełne łez spotkanie. Rebecca oraz Kyros”. „Rebecca desperacko ratuje się przed potężnymi atakami Diamante! Gdy w końcu zostaje zagnana w kozi róg i jest bliska utraty swego niewinnego życia, na Pole Słoneczników wkracza legendarny, niepokonany wojownik, Kyros! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.05.2015

Już w najbliższą niedzielę, 31 maja 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 695. odcinek One Piece zatytułowany „Stawiając życie na szali! Luffy kluczem do zwycięstwa”. „Ścierając się zaciekle z admirałem Fujitorą, Sabo próbuje ustalić jego prawdziwe motywy działania! W tym samym czasie Robin, Bartolomeo oraz Cavendish stawiają wszystko na swoją kartę atutową, Luffy'ego, i torują mu drogą do pałacu, w którym już czeka Doflamingo! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.05.2015

Już w najbliższą niedzielę, 24 maja 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 694. odcinek One Piece zatytułowany „Niezwyciężone! Przerażająca armia dekapitacyjnych marionetek”. „Gdy Violet w końcu znajduje księżniczkę Mansherry, dając Leo i jego lilipucim kompanom nadzieję, drużyna Luffy'ego zostaje otoczona przez obcinające głowy marionetki, które, choć pokonane niezliczoną ilość razy, kontynuują swoje nieustępliwe ataki! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.05.2015

Już w najbliższą niedzielę, 17 maja 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 693. odcinek One Piece zatytułowany „Księżniczka liliputów. Niewolnica Mansherry”. „Uwolnieni z fabryki lilipuci w końcu mogli cieszyć się wolnością! Jednakże do pełni szczęścia wciąż brakowało im widoku ukochanej księżniczki plemienia Tontatta - Mansherry, której lokalizacji nie byli w stanie ustalić. W tym samym czasie do prawdziwie męskiej walki między Frankym i Señorem dołączyła Qween, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.05.2015

Już w najbliższą niedzielę, 10 maja 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 692. odcinek One Piece zatytułowany „Zażarty bój z Picą. Zabójczy cios Zoro”. „Na drodze drużyny Luffy'ego staje oddział ogromnych marionetek! W międzyczasie walczący z Zorem Pica wymierza w kierujących się do pałacu Robin i jej kompanów cios swą ogromną pięścią! Gdy wydaje się, że nie zdołają już umknąć, na Pikę zwala się nigdy wcześniej niewidziany, niewiarygodny atak mieczem Zora! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.05.2015

Już w najbliższą niedzielę, 3 maja 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 691. odcinek One Piece zatytułowany „Drugi samuraj. Pojawia się Wieczorny Deszcz Kanjuro”. „Dzięki pomocy zbieraniny zbirów drużyna Luffy'ego zbliża się do pałacu królewskiego! W międzyczasie Kin'emon w końcu spotyka się z kamratem z Kraju Wano, Kanjurem! By wydostać się z położonego głęboko pod ziemią złomowiska, dumny samuraj używa niesamowitej magii! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.04.2015

Już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 690. odcinek One Piece zatytułowany „Zjednoczony front. Droga Luffy'ego do zwycięstwa”. „Przed Luffym oraz resztą śmiałków zjawili się oficerowie Familii Doflamingo i wybuchła wielka, zacięta bitwa! Gdy wydawało się, że droga do pałacu jest zablokowana, zdezorganizowana grupa dłużników w końcu udowodniła swoją przydatność! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.04.2015

Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 689. odcinek One Piece zatytułowany „Wielka ucieczka! Odwracająca sytuację Strzelba na Słonie”. „Luffy, utknąwszy w głębokiej, ciemnej studni, zostaje atakowany przez Doflaminga. Pozbawiony drogi ucieczki, gdy sytuacja staje się gorzej niż beznadziejna, nasz bohater decyduje się na użycie swojej tajnej broni! Czy uda mu się wyrwać ze szpon śmierci? Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.04.2015

Już w najbliższą niedzielę, 12 kwietnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 688. odcinek One Piece zatytułowany „Beznadziejna sytuacja! Luffy złapany w pułapkę”. „Grupa Robin, próbując dołączyć do Luffy'ego, stawia wszystko na jedną kartę i decyduje się na lot liniami Tontatta do Królewskiego Pałacu! W tym samym czasie grupa zbirów zostawia Luffy'ego z tyłu, jednak ten, by odrobić straty, decyduje się pójść sekretnym przejściem! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.04.2015

Już w najbliższą niedzielę, 5 kwietnia 2015 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 687. odcinek One Piece zatytułowany „Wielkie starcie! Szef sztabu Sabo kontra admirał Fujitora”. Wraz z odcinkiem zadebiutuje nowy opening „Hard Knock Days” w wykonaniu boysbandu Generations z grupy Exile Tribe. „Gdy dowodzone przez Fujitorę siły Marynarki deptały po piętach zmierzającej w stronę królewskiego pałacu drużynie Słomkowego Kapelusza, na ich drodze stanął sam szef sztabu Armii Rewolucjonistów, przybrany brat Luffy'ego, Sabo! Rozpoczęła się długo oczekiwana walka dwóch potężnych wojowników! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.03.2015

Już w najbliższą niedzielę, 29 marca 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 686. odcinek One Piece zatytułowany „Szokujące wyznanie! Pełna pasji przysięga Lawa”. „Zoro stanął naprzeciwko Piki, który przybrał swoją prawdziwą postać. Gdy walki Słomkowego i jego armii zaczęły przybierać na intensywności, Law zdradził swoje, owiane dotąd tajemnicą, prawdziwe uczucia! W końcu ujawniona zostaje zdumiewająca prawda o wrogiej relacji Doflaminga i Lawa! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.03.2015

Już w najbliższą niedzielę, 22 marca 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 685. odcinek One Piece zatytułowany „Wielkie natarcie! Armia Luffy'ego kontra Pica”. „Prowadzona przez Luffy'ego grupa opryszków zmierzała do pałacu. Jednakże na ich drodze raz po raz stawała pięść nieustępliwego Piki! Tuż przed niszczycielskim atakiem olbrzyma, gdy wszyscy myśleli, że to już koniec, Luffy w końcu zaprezentował swoją oszałamiającą, ostateczną technikę! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.03.2015

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 15 marca 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 684. odcinek One Piece zatytułowany „Zbiórka potężnych sił zbrojnych! Oddział Luffy'ego i okrutnych wojowników”. „Gdy olbrzym Pica siał zniszczenie w szeregach grupy Luffy'ego, pomoc nadeszła z najmniej oczekiwanie strony - brutalni wojownicy, którzy wcześniej walczyli ze sobą na śmierć i życie na arenie, postanowili dołączyć do Słomianego i ruszyć razem na Doflamingo! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.03.2015

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 1 marca 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 683. odcinek One Piece zatytułowany „Z dudnieniem ziemi. Zstępuje Bóg Zniszczenia, olbrzym Pica”. „Gdy Luffy oraz Zoro toczą zaciętą walkę z Fujitorą, spod ziemi wyłania się Pica, wywołując trzęsienie nieba i ziemi! W końcu milczący dowódca familii pokazuje całą swoją potęgę! Na Luffy'ego i pozostałych spada z łoskotem moc zdolna niszczyć całe miasta! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.02.2015

Już w najbliższą niedzielę, 15 lutego 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 682. odcinek One Piece zatytułowany „Przełamanie linii wroga! Kontratak Luffy'ego i Zoro”. „Luffy, Zoro i Law ruszyli przed siebie. Gdy pełni determinacji zmierzali do pałacu zmierzyć się z Doflamingo, zostali otoczeni przez oficerów familii, Machvise'a, Señora oraz Dellingera, a także rozochoconych piratów polujących na nagrody, po czym rozpętała się walka na śmierć i życie! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.02.2015

Już w najbliższą niedzielę, 8 lutego 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 681. odcinek One Piece zatytułowany „500 milionów za głowę! Usoland na celowniku!”. „Piekielna walka w Koloseum okazała się być tylko początkiem! Teraz zmagania przeniosły się na ulicę Dressrosy, gdzie rozgrywa się przerażająca gra na śmierć i życie! Luffy, na którego drodze stają szaleni, próbujący go zabić obywatele Dressrosy, wyrusza po głowę Doflamingo! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.02.2015

Już w najbliższą niedzielę, 1 lutego 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 680. odcinek One Piece zatytułowany „Pułapka demona. Plan unicestwienia Dressrosy”. „Luffy z całą siłą naciera na powstałego z martwych Doflamingo! W ogniu zaciętej bitwy rozpoczyna się najokrutniejszy plan ludobójstwa w historii, mający na celu ukrycie prawdziwej historii Dressrosy i pogrążenie wyspy w przerażeniu! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.01.2015

Już w najbliższą niedzielę, 25 stycznia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 679. odcinek One Piece zatytułowany „Elegancik wkracza na scenę. Szef sztabu Armii Rewolucjonistów, Sabo”. „W końcu powraca Płomienna Pięść! Tajemniczy chłopak Lucy, który odziedziczył wolę i moc Ace'a, wkracza w mroki Dressrosy. Gdy zostaje ujawniona jego zaskakująca prawdziwa tożsamość, rozpoczyna się nowa historia trzech braci! Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.01.2015

Już w najbliższą niedzielę, 18 stycznia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 678. odcinek One Piece zatytułowany „Płomienna Pięść sieje spustoszenie! Powrót mocy Og-Ognistowocu!”. „Gdy legendarny wojownik, Kyros, skraca Doflaminga o głowę, przez pałac królewski przechodzi fala szoku i niedowierzania. W tym samym czasie w Koloseum Korridy dobiega końca dramatyczna walka o Og-Ognistowoc. Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.01.2015

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 11 stycznia 2015 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 677. odcinek One Piece zatytułowany „Powrót legendy! Kyros atakuje z pełną mocą!”. „Usopp dokonuje prawdziwego cudu. Zabawki jedna po drugiej wracają do ludzkiej formy, wywołując na Dressrosie chaos. W tym samym czasie gladiator Kyros, pierwszy w historii zwycięzca 3000 walk w Koloseum Korridy, staje do walki z Doflamingo. Zostanę Królem Piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.12.2014

Już w najbliższą niedzielę, 28 grudnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 676. odcinek One Piece zatytułowany „Niepowodzenie operacji! Śmierć bohatera Usolanda?!”. „Dziesięć lat temu Zabawkowemu Żołnierzykowi brutalnie odebrano jego najbliższych. Teraz, by umożliwić mu zemstę i przywrócenie na tron jego wybawiciela, króla Riku, Usopp stanął do nierównej walki z Trébolem oraz Sugar. Czy zdoła dokonać cudu? Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.12.2014

Już w najbliższą niedzielę, 21 grudnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 675. odcinek One Piece zatytułowany „Przeznaczone spotkanie. Kyros i król Riku”. „Wiele lat temu na Dressrosie żył przerażający, dziki niczym zwierz mężczyzna. Zwano go Kyrosem. Jego życie odmieniło się, gdy został pojmany i spotkał władającego królestwem Riku. W ten oto sposób rozpoczęła się pełna cudów historia legendarnego bohatera. Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.12.2014

Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 674. odcinek One Piece zatytułowany „Kłamca! Usoland zwiewa, gdzie pieprz rośnie!”. „Operacja SOP wydawała się spalić na panewce. Bezlitosny Trébol znęcał się nad liliputami! Jednak nawet słysząc jęki swoich towarzyszy, dzielni członkowie plemienia Tontatta nie tracili woli walki, wierząc w swoją ostatnią nadzieję, legendarnego bohatera Usolanda! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.12.2014

Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 673. odcinek One Piece zatytułowany „Człowiek-pęknięcie! Potężny wybuch Gladiusa!”. „Gdy dzielny Zabawkowy Żołnierzyk gnał na spotkanie z Doflamingo, na jego drodze stanął brutalny przeciwnik zwany Gladiusem! Destrukcyjna moc oficera Familii Donquixote sprawiła, że życie dzielnej zabawki zawisło na włosku, jednak z pomocą przybył jej Luffy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.11.2014

Już w najbliższą niedzielę, 30 listopada 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 672. odcinek One Piece zatytułowany „Ostatni promyk nadziei. Tajemnica naszego dowódcy”. „Wściekły, przytłaczający atak Trébola sieje spustoszenie w szeregach lilipucich żółnierzy. Ostatnią nadzieją Armii Króla Riku zostaje Zabawkowy Żołnierzyk. Lada moment ma zostać wyjawiona prawdziwa tożsamość zabawki zwanej niegdyś na Dressrosie Legendą. Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.11.2014

Już w najbliższą niedzielę, 23 listopada 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 671. odcinek One Piece zatytułowany „Pokonać Sugar! Natarcie lilipucich żołnierzy!”. A w nim między innymi: dalszy ciąg walki w windzie, kontynuacja zmagań żołnierzy plemienia Tontatta z Sugar, a także walka Zoro kontra Pica! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 16.11.2014

Już w najbliższą niedzielę, 16 listopada 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 670. odcinek One Piece zatytułowany „Smoczy Szpon sieje spustoszenie! Przerażający cios Lucy”. A w nim między innymi: nowy Lucy rozpoczyna natarcie, Lao G rzuca wyzwanie Żołnierzowi Błyskawicy, a także powrót do Wieży Dowództwa i zmagania Usoppa z Sugar! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 09.11.2014

Już w najbliższą niedzielę, 9 listopada 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 669. odcinek One Piece zatytułowany „Ruchomy zamek! Pojawia się dowódca Pica”. A w nim między innymi: Pica staje na drodze Słomkowych, Burgess daje czadu na arenie, a także kolejne spotkanie z Rie Kugimiyą w roli Sugar! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 02.11.2014

Już w najbliższą niedzielę, 2 listopada 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 668. odcinek One Piece zatytułowany „Rozpoczęcie finałów! Bohater Diamante wkracza na scenę”. A w odcinku między innymi: wejście smoka Diamantego, pojawienie się chodzącego zamku, a także starcie Żołnierza Błyskawicy i jego oddziału liliputów z potężnym przeciwnikiem! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 26.10.2014

Już w najbliższą niedzielę, 26 października 2014 roku, o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 667. odcinek One Piece zatytułowany „Decyzja admirała. Fujitora kontra Doflamingo”. A w odcinku między innymi: „braciszek” Luffy'ego spotyka się z Rebekką, próba wtargnięcia grupy przebierańców do pałacu, a także wyjawienie decyzji admirała Fujitory! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 19.10.2014

Już w najbliższą niedzielę, 19 października 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 666. odcinek One Piece zatytułowany „Zakończenie pojedynku?! Zaskakujące rozstrzygnięcie battle royal Bloku D”. Co się stało podczas walki Bloku D? Dlaczego wszyscy zawodnicy niczym rażeni piorunem upadli na ziemię? Kto awansuje do finałów? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższy weekend! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 12.10.2014

Już w najbliższą niedzielę, 12 października 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 665. odcinek One Piece zatytułowany „Gorące uczucia! Rebecca kontra Suleiman”. A w nim dalszy ciąg i wstrząsające zakończenie battle royale Bloku D! Czy Rebecca zdoła zwyciężyć? Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 05.10.2014

Już w najbliższą niedzielę, 5 października 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 664. odcinek One Piece zatytułowany „Rozpoczęcie operacji SOP. Szturm Usolanda”. A w nim starcie Franky'ego z broniącymi Domku dla Lalek ludźmi Doflamingo oraz wyprawa Armii Króla Riku do podziemnego świata! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

W odcinku 663 pojawiła się nowa wersja openingu „Wake up!" w wykonaniu AAA. Galerię przedstawiającą nowe sceny można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.09.2014

Już w najbliższą niedzielę, 28 września 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 663. odcinek One Piece zatytułowany „Zaskoczenie Luffy'ego! Dziedzic woli Ace'a”. A w nim między innymi: kontynuacja walki Bellamy'ego z Dellingerem, powrót na Pole Kwiatowe do bazy Armii Króla Riku, a także kolejne spotkanie Luffy'ego z Bartem! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 21.09.2014

Już w najbliższą niedzielę, 21 września 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 662. odcinek One Piece zatytułowany „Spotkanie dwóch wielkich rywali! Słomkowy Kapelusz i Niebiański Demon”. A w nim między innymi: starcie Fujitory i Doflaminga ze Słomkowymi, a także pojawienie się kolejnej strony konfliktu, której celem jest zdobycie Caesara! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 14.09.2014

Już w najbliższą niedzielę, 14 września 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 661. odcinek One Piece zatytułowany „Ostateczne starcie Wojowników Mórz! Law kontra Doflamingo”. A w nim między innymi: pojawienie się nowego członka familii Donquixote, spotkanie Luffy'ego z Kin'emonem oraz Zoro, a także wielkie starcie dwóch Wojowników Mórz - Lawa oraz Doflamingo! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 07.09.2014

Już w najbliższą niedzielę, 7 września 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 660. odcinek One Piece zatytułowany „Koszmar! Tamtej tragicznej nocy na Dressrosie”. Przedstawiona zostanie w nim historia przejęcia Dressrosy przez Doflaminga - potomka panującej niegdyś na wyspie dynastii Donquixote, a także ponowne spotkanie Zoro i Kin'emona ze swoim kapitanem! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 31.08.2014

Już w najbliższą niedzielę, 31 sierpnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 659. odcinek One Piece zatytułowany „Mrożąca krew w żyłach przeszłość! Sekret Dressrosy”. A w nim powrót na arenę Koloseum Korridy i dalszy ciąg walki Bloku D, a także opowieść zabawkowego żołnierzyka o przeszłości Dressrosy! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 24.08.2014

Już w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 658. odcinek One Piece zatytułowany „Szok! Prawdziwa tożsamość zabawkowego żołnierzyka”. A w nim między innymi: powrót na Kwiatowe Pole, pojawienie się niespodziewanej postaci, wyjawienie prawdziwej tożsamości zabawkowego żołnierzyka, a także kontynuacja wydarzeń z podziemi pod koloseum! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 17.08.2014

Już w najbliższą niedzielę, 17 sierpnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 657. odcinek One Piece zatytułowany „Najokrutniejszy wojownik! Logan kontra Rebecca”. A w nim między innymi: tajemnica znikających zawodników!, kontynuacja zmagań w Bloku D, a także pojawianie się zaskakującego bohatera! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 10.08.2014

Już w najbliższą niedzielę, 10 sierpnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 656. odcinek One Piece zatytułowany „Specjalny atak Rebecci! Taniec Tyłem do Wody”. A w nim między innymi: dalszy ciąg ekscytującego pojedynku Bloku D, ujawnienie kolejnej tajemnicy Koloseum Korridy, a także powrót na statek Słomkowych, który zmierza na wyspę Zou! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 03.08.2014

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 3 sierpnia 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 655. odcinek One Piece zatytułowany „Wielka bitwa! Sanji kontra Doflamingo”. A w nim wielkie starcie Czarnonogiego z Niebiańskim Demonem! Czy Sanji zdoła powstrzymać Donquixote'a? Jak zachowa się w tej trudnej sytuacji Law? Czy Słomkowym uda się przechwycić Caesara i udać się do miejsca, w którym nie dosięgną ich szpony byłego członka Światowej Szlachty? Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 20.07.2014

Już w najbliższą niedzielę, 20 lipca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 654. odcinek One Piece zatytułowany „Piękny Miecz! Cavendish Białego Rumaka”. A w nim między innymi: dalszy ciąg battle royal Bloku D - kapitan załogi Pięknych Piratów znów w akcji!, powrót na Green Bit - czy Lawowi uda się przechytrzyć Niebiańskiego Demona i Fujitorę?, a także kontynuacja wydarzeń z pokładu zmierzającej po Caesara załogi Sunny! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 13.07.2014

Już w najbliższą niedzielę, 13 lipca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 653. odcinek One Piece zatytułowany "Decydujące starcie! Giolla kontra Słomkowi". A w nim szalona bitwa Słomkowych z Giollą "Kurdemol" o Thousand Sunny! Co planuje oficer Armii Trébola? Dlaczego skierowała statek na Green Bit? Czy Słomkowi zdołają wyrwać się spod jarzma jej piekielnej sztuki? A także powrót Bartolomeo! (Notice me, Luffy-senpai!) Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 06.07.2014

Już w najbliższą niedzielę, 6 lipca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 652. odcinek One Piece zatytułowany "Najbardziej krwawa z grup. Rozpoczęcie pojedynku Bloku D". A w odcinku między innymi: wejście smoka Cavendisha!, rozpoczęcie ostatniej walki grupowej przed finałami, powrót na Kwiatowe Pole, a także szokujące wyznanie Doflamingo! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 29.06.2014

Już w najbliższą niedzielę, 29 czerwca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 651. odcinek One Piece zatytułowany "Będę cię chronił do samego końca! Rebecca i zabawkowy żołnierz". Dowiemy się z niego co nieco o przeszłości ślicznej pani gladiator. Kim tak naprawdę jest Rebecca? Co ją łączy z tajemniczym panem żołnierzem? Dlaczego tak bardzo pragnie śmierci Doflamingo? Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 22.06.2014

Już w najbliższą niedzielę, 22 czerwca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 650. odcinek One Piece zatytułowany "Luffy i gladiator przeznaczenia, Rebecca". Dowiemy się z niego między innymi, co jest przyczyną dziwnego zachowania Bartolomeo, zobaczymy, jak legendarny pirat Don Chinjao zareaguje na odzyskanie mocy, a także poznamy nieco bliżej postać gladiatora imieniem Rebecca. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 15.06.2014

Już w najbliższą niedzielę, 15 czerwca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 649. odcinek One Piece zatytułowany "Rozstrzygnięcie zażartej walki! Lucy kontra Chinjao". A w nim przede wszystkim rozstrzygnięcie niesamowitej walki Luffy'ego z legendarnym piratem, Don Chinjao, a także nieco szczegółów na temat przeszłości "Świdra". Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 08.06.2014

Już w najbliższą niedzielę, 8 czerwca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 648. odcinek One Piece zatytułowany "Wypad. Legendarny bohater, Usoland". A w odcinku między innymi przeniesiemy się na Kwiatowe Pole, pod którym zbierają się siły uderzeniowe liliputów, a także wrócimy na chwilę na arenę, gdzie zacięty bój z Don Chinjao toczy Luffy, oraz obejrzymy nowe "dzieła sztuki" Giolli okupującej ślicznotkę Słomianych, Sunny. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 01.06.2014

Już w najbliższą niedzielę, 1 czerwca 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 647. odcinek One Piece zatytułowany "Światło i cień. Mrok czyhający na Dressrosie". A w nim kontynuacja walki Luffy'ego z Don Chinjao, szokująca prawda o zabawkach z Dressrosy, a także co nieco o legendarnym Usolandzie i plemieniu Liliputów Tontatta, którzy szykują się do starcia z armią Doflamingo! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 27.05.2014

Już w najbliższą niedzielę, 25 maja 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 646. odcinek One Piece zatytułowany "Legendarny pirat. Don Chinjao". A w nim przede wszystkim kontynuacja wydarzeń z areny, czyli początek walki Luffy'ego z legendarnym piratem, Don Chinjao, oraz wyjaśnienie tajemniczej przemiany Braci Funk, Bobby'ego oraz Kelly'ego. Akcja wróci również na chwilę do drużyny Nami strzegącej Thousand Sunny, której wyzwanie rzuciła Giolla "Kurdemol" z Armii Trebola. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 18.05.2014

Już w najbliższą niedzielę, 18 maja 2014 roku, o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 645. odcinek One Piece zatytułowany "Eksplozja Niszczycielskiego Działa! Lucy bliski zdemaskowania". A w nim między innymi ciąg dalszy wydarzeń z Koloseum Korridy, w którym to powoli zaczynają zapadać decydujące rozstrzygnięcia w battle royal Bloku C, a także kontynuacja wątku z Green Bit! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę około południa. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 13.05.2014

[anime] Nowy opening - "Wake up!" w wykonaniu AAA.
Od odcinka 629 począwszy, nasze ulubione anime będzie rozpoczynać piosenka "Wake up!" zospołu AAA (Attack All Around), która jest już 17 openingiem w historii One Piece'a. Tłumaczenie piosenki otwierającej wykonam do przyszłej niedzieli, tak więc polską wersję utworu będzie można znaleźć już w następnym odcinku. A już teraz zapraszam do oglądania openingu w wersji oryginalnej: "Wake up!" by Attack All Around.

Dodano: 19.01.2014

[anime] One Piece 622 "Wzruszające spotkanie! Momonosuke i Kin'emon".
Po zakończonej sukcesem desperackiej ucieczce z laboratorium, uratowaniu dzieciaków i schwytaniu Caesara, Buffalo, a także Baby 5, Słomkowi wraz z resztą kompanii w końcu mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Jednakże... Czy uda się "przywrócić do życia" ojca Momonosuke - Kin'emona? Jaki los spotka Brązowobrodego i reszty ludzi, którzy byli na usługach Caesara? Czy uda się wyleczyć dzieci, które przez długi czas były obiektami okrutnych eksperymentów Mistrza? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - 622. odcinek One Piece zatytułowany "Wzruszające spotkanie! Momonosuke i Kin'emon", który zostanie nadany w japońskiej telewizji w niedzielę o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego). Następnie wykonamy tłumaczenie i polska wersja pojawi się na stronie jeszcze tego samego dnia.

Dodano: 18.11.2013

[anime] One Piece 621 "Pojmanie Caesara. General Cannon sieje spustoszenie".
Mam dla Was doskonałe wieści - udało mi się wstać o czwartej nad ranem i przetłumaczyć najnowszy odcinek One Piece! Mam nadzieję, że wejdzie mi to w nawyk i od teraz w każdą niedzielę rano będzie na was czekała na stronie jeszcze ciepła, polska wersja naszego ukochanego One Piece'a, którą będziecie mogli sobie obejrzeć do śniadania.
A w odcinku między innymi: trwa desperacka ucieczka Słomkowych, Oddziału G-5 Marynarki, dzieciaków i reszty paczki - mimo że widzą już w oddali wyjście z tunelu, nadal zagraża im pogrzebanie żywcem, a także spotkanie ze śmiercionośnym gazem. Nieco dalej, na wybrzeżu, toczy się zażarta walka Baby 5 i Buffalo z Generałem Franky'im. Czy wagonik dowiezie pasażerów bezpiecznie na miejsce? Jak się zakończy walka o wybrzeże? Po czyjej stronie stanie Law? Zapraszam do oglądania najnowszego, 621. odcinka One Piece zatytułowanego "Pojmanie Caesara. General Cannon sieje spustoszenie".

Dodano: 17.11.2013

[anime] One Piece 607 "Żarliwa, zacięta walka - Luffy kontra Caesar".
Już w najbliższą niedzielę, po tygodniowej przerwie, w japońskiej telewizji zostanie nadany 607 odcinek One Piece "Żarliwa, zacięta walka - Luffy kontra Caesar". Jak potoczy się starcie żołnierzy G-5 z Vergo? Czy "Czarnonogi" Sanji pomoże im pokonać zdradzieckiego wiceadmirała? Czy Luffy będzie w stanie nawiązać równorzędną walkę z Caesarem "Mistrzem" Clownem? Jaki jest prawdziwy cel pobytu na wyspie Trafalgara Lawa? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w tym tygodniu, oglądając najnowszy, 607 odcinek One Piece - "Żarliwa, zacięta walka - Luffy kontra Caesar". Tłumaczenie wykonam najprawdopodobniej w poniedziałek wieczorem, więc polska wersja będzie dostępna na stronie we wtorek rano. Życzę wszystkim miłego seansu. Pozdrawiam, Mitarashi.

Dodano: 10.08.2013

[anime] Przywitanie i One Piece 605.
Witam, nazywam się Mitarashi i począwszy od odcinka 605, będę dla Was tłumaczyć najnowsze odcinki One Piece'a. Dopiero zaczynam swoją przygodę z fansubbingiem, więc nie oczekujcie cudów, jednak myślę, że z odcinka na odcinek, wraz ze zdobywanym doświadczeniem, napisy będą coraz lepsze. Jest to też dla mnie okazja, by podszlifować moją znajomość języków. Nowe odcinki będę pojawiać się w niedzielę lub na początku tygodnia - w zależności od posiadanego czasu. Życzę Wam wielu niezapomnianych chwil podczas oglądania nadchodzących odcinków, a sobie przede wszystkim wytrwałości :).

Na początek zapraszam do oglądania najnowszego, 605. odcinka One Piece "Łzy Tashigi. Desperacki plan G-5".

Dodano: 27.07.2013

[anime] Nowy opening.
Wraz z odcinkiem 591 - "Choppera ogarnia gniew! Nieludzki eksperyment mistrza!" - pojawił się nowy, szesnasty już opening One Piece'a. Piosenkę wykorzystaną jako podkład muzyczny - "Hands Up!" - wykonał Kota Shinzato. Zapraszam do oglądania tutaj: "Hands up!" w wykonaniu Kota'y Shinzato. Natomiast najnowszy odcinek znajdziecie tutaj: One Piece 591 "Choppera ogarnia gniew! Nieludzki eksperyment mistrza!".

Dodano: 15.04.2013

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.