Kalendarz

1540361367
Film kinowy One Piece 14 nadchodzi ??.??.2019
One Piece 859: Zbuntowana córa Chiffon! Wielki plan transportu..."" 00 dni 00:00:00 28.10.2018
One Piece 858: "Kolejny kryzys! Gear Fourth kontra niepowstrzy..." 00 dni 00:00:00 21.10.2018
One Piece 857: "Kontratak Luffy'ego. Słaby punkt niezwyciężo..." 00 dni 00:00:00 14.10.2018
One Piece 856: "Zakazany sekret! Merienda Katakuriego" 00 dni 00:00:00 07.10.2018
Opening 21: "Super Powers" by V6 00 dni 00:00:00 07.10.2018
One Piece 855: "Zakończenie zabójczej bitwy?! Przebudzenie..." 00 dni 00:00:00 30.09.2018
One Piece 854: "Zagrożenie Mogury. Cicha walka Luffy'ego" 00 dni 00:00:00 23.09.2018

Wiadomości

Już w najbliższą niedzielę, 28 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 859. odcinek One Piece zatytułowany „Zbuntowana córa Chiffon! Wielki plan transportu tortu Sanjiego”. „Luffy desperacko próbuje unikać ataków Familii Big Mamy! W tym samym czasie Sanji i jego świta mierzą się z gorącym człowiekiem, Ovenem! Gdy potężny cios ma trafić Chiffon, Czarnonogi w końcu przechodzi do działania! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.10.2018

Już w najbliższą niedzielę, 21 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 858. odcinek One Piece zatytułowany „Kolejny kryzys! Gear Fourth kontra niepowstrzymane donuty”. „Pieczenie ciasta, by zatrzymać Big Mamę, w końcu zbliża się do końca! Jaka jest moc sekretnego składnika Sanjiego?! W tym samym czasie Luffy ponownie znajduje się pod ostrzałem gwałtownych ataków Katakuriego i wraz z wyczerpującym się Czwartym Biegiem jest coraz bardziej przyciskany do muru! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.10.2018

Już w najbliższą niedzielę, 14 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 857. odcinek One Piece zatytułowany „Kontratak Luffy'ego. Słaby punkt niezwyciężonego Katakuriego”. „Niezrównana zdolność Katakuriego, z którą nikt nie może się mierzyć! Luffy w końcu odkrywa jej zaskakujący sekret! Wściekła seria ataków Gear Fourth przyciska Katakuriego do muru, umożliwiając pokonanie legendarnego przeciwnika! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.10.2018

Już w najbliższą niedzielę, 7 października o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 856. odcinek One Piece zatytułowany „Zakazany sekret! Merienda Katakuriego”. „Merienda, czyli czas, w którym Katakuri codziennie się koncentruje, odbywa się w zakazanej świątyni. Tego świętego rytuału nie widzieli na własne oczy nawet jego bracia i siostry! Rozwścieczony Luffy zbliża się do odkrycia nadludzkiego sekretu swojego przeciwnika! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.09.2018

Już 7 października, wraz z odcinkiem 856. w anime zadebiutuje nowy utwór przewodni! Opening zatytułowany „Super Powers” wykona zespół V6 znany między innymi z osiemnastego openingu Fairy Tail, „Break Out”! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 27.09.2018

Już w najbliższą niedzielę, 30 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 855. odcinek One Piece zatytułowany „Zakończenie zabójczej bitwy?! Przebudzenie wściekłego Katakuriego”. „Katakuri próbuje wykończyć Słomkowego! Luffy jest kompletnie bezradny w starciu z falami ataków zabójczego trójzębu, Mogury! Nie widząc nadziei na zwycięstwo, przebudzona moc Mochi-Mochiowocu w końcu dopada Luffy'ego! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.09.2018

Już w najbliższą niedzielę, 23 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 854. odcinek One Piece zatytułowany „Zagrożenie Mogury. Cicha walka Luffy'ego”. „Zabójczy atak Katakuriego, Wierzbowe Mochi, zapędza Luffy'ego w kozi róg! Pozostał już tylko mały odłamek lustra, dzięki któremu Luffy może obiecać załodze powrót. By wesprzeć swą zatroskaną załogę, kapitan pokazuje swojego rycerskiego ducha! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.09.2018

Już za dwa tygodnie niedzielę, 16 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 853. odcinek One Piece zatytułowany „Green Room! Niezwyciężony sternik, Jinbe”. „Nadludzka moc imperatora Big Mamy pozwala jej nawet kontrolować rozszalałe morze! Gdy w stronę Sunny zmierza ogromna fala i Nami myśli, że ich śmierć jest nieunikniona, Jinbe przejmuje ster i przechodzi do akcji, by wyrwać załogę z opresji! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.09.2018

Pod koniec odcinka specjalnego o Skypiei zapowiedziano, że z okazji zbliżającego się wielkimi krokami 20-lecia anime One Piece powstanie kolejny film kinowy! Na razie brak szczegółów dotyczących fabuły, wiadomo tylko, iż obraz trafi na ekrany kin w 2019 roku! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.08.2018

Już w najbliższą niedzielę, 2 września o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 852. odcinek One Piece zatytułowany „Zażarta walka! Luffy kontra Katakuri”. „Rozpoczyna się pojedynek Luffy'ego z Katakurim! Moc Gum-Gumowocu, która zmiażdżyła setki przeciwników, oraz niepokonana zdolność Mochi-Mochi stają w szranki! Siła kontra siła! Przeciwko najpotężniejszemu przeciwnikowi Luffy wyprowadza przytłaczający cios! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.08.2018

Już w najbliższą niedzielę, 26 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 851. odcinek One Piece zatytułowany „Miliard za głowę! Najsilniejszy Słodki Generał, Katakuri”. „Niesamowita siła, moc i haki obserwacji pozwalające widzieć przyszłość! Oto najsilniejszy człowiek w załodze pirackiej Big Mamy, Katakuri! By ocalić przyjaciół, Luffy mierzy się z największym dotychczasowym wyzwaniem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.08.2018

Już w najbliższą niedzielę, 19 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 850. odcinek One Piece zatytułowany „Na pewno wrócę! Desperackie odejście Luffy'ego”. „Dzięki Pedro załoga otrzymała cień szansy na ucieczkę! Jednakże by zgasić ten promyk nadziei, Big Mama i Katakuri bezwzględnie nacierają na Sunny! Jest tylko jedna szansa na przeżycie! Z życzeniami Pedro z tyłu głowy Luffy decyduje się na ogromne ryzyko! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.08.2018

Już w najbliższą niedzielę, 12 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 849. odcinek One Piece zatytułowany „Tuż przed świtem! Pedro, kapitan strażników”. „Człowiek, który onegdaj zdobył wszystko, co ten świat ma do zaoferowania, król piratów, Gold Roger! Jeden z minków niesie na swoich barkach jego ostatnią wolę i walczy, stawiając życie na szali! By w tej desperackiej sytuacji utorować drogę reszcie towarzyszy, tenże Pedro decyduje się na zakład swojego życia! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.08.2018

Już w najbliższą niedzielę, 5 sierpnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 848. odcinek One Piece zatytułowany „Na ratunek Sunny! Bohaterska walka Choppera i Brooka”. „Katakuri i Perospero, najpotężniejsi podwładni Big Mamy uderzają na Sunny! Słodki i przerażający Candyman wnika w ciała Choppera i Brooka, stawiając ich w desperackiej sytuacji! Czy Luffy zdąży na czas? Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.07.2018

Już w najbliższą niedzielę, 29 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 847. odcinek One Piece zatytułowany „Przypadkowe spotkanie. Sanji i zakochana nikczemnica”. „Ataki Big Mamy w końcu ustają! Jednak w ciemnej otchłani rozbrzmiewa odrażający skowyt! W międzyczasie Pudding pokazuje swoją drugą twarz! Spuszcza swoje dziewczęce serce ze smyczy i zdradza Sanjiemu plan działający cuda! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.07.2018

Już w najbliższą niedzielę, 22 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 846. odcinek One Piece zatytułowany „Kontratak błyskawic! Nami i chmura burzowa Zeus”. „Grupa Luffy'ego nie może znaleźć wyjścia ze Zwodniczego Lasu. Jednak podczas tego piekielnego wyścigu nieokiełznana szybkość Pedro, a także nowa broń Nami, Sorcery Clima-Tact, torują bohaterom drogę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.07.2018

Już w najbliższą niedzielę, 15 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 845. odcinek One Piece zatytułowany „Determinacja Pudding. Zwodniczy Las w ogniu”. „Z Big Mamą na plecach zbliżali się do Zwodniczego Lasu! W tej beznadziejnej sytuacji Nami wpadła na genialny plan! W tym samym czasie w oku Pudding pojawiła się łza. Czy to szczere uczucie? Jej prawdziwe myśli wychodzą na jaw! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.07.2018

Już w najbliższą niedzielę, 8 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 844. odcinek One Piece zatytułowany „Włócznia Elbafu! Latająca Big Mama”. „Gdy Luffy i reszta załogi gna, ile sił w nogach, na Sunny, rozpętuje się prawdziwe piekło! Rozwścieczony imperator, Big Mama, przechodzi w prawdziwy tryb bojowy! Z trzema homiesami przy boku mknie w stronę Luffy'ego niczym wiatr! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.07.2018

Już w najbliższą niedzielę, 1 lipca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 843. odcinek One Piece zatytułowany „Chateau upada. Wielka ucieczka Słomkowego!”. „Większy od góry pałac posypał się jak domek z kart! Członkowie załogi pirackiej Big Mamy spadali z niego jeden po drugim! W tej desperackiej sytuacji Streusen pokazał swą prawdziwą moc! Śmiertelnie niebezpieczna ucieczka Luffy'ego i jego kompanów wkracza w ostateczną fazę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.06.2018

Już w najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 842. odcinek One Piece zatytułowany „Rozpoczyna się egzekucja! Anihilacja sojuszu Luffy'ego?!”. „Piątka rodzeństwa Vinsmoke rozpoczyna prawdziwie zabójczą bitwę z familią Big Mamy! W międzyczasie dochodzi do nieoczekiwanej katastrofy i herbatka z piekła rodem kończy się w zaiste szokujący sposób! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.06.2018

Już w najbliższą niedzielę, 17 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 841. odcinek One Piece zatytułowany „Ucieczka z herbatki! Luffy kontra Big Mama”. „Luffy oraz Germa 66 łączą siły i rozpoczyna się karkołomna ucieczka! Zażarte ataki Big Mamy pobudzają wolę walki Luffy'ego! By potwierdzić swoje aspiracje do tytułu król piratów, Słomkowy odpala specjalną technikę Gear Fourth! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.06.2018

Już w najbliższą niedzielę, 10 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 840. odcinek One Piece zatytułowany „Rozstanie ojca z synem. Sanji i Judge”. „Big Mama w końcu dochodzi do siebie! Niczym dzika bestia rzuca się na Big Fathera, by zabić Luffy'ego i resztę sojuszu! W tym samym czasie Sanji staje twarzą w twarz ze swoim ojcem! Jakie słowa wymienią?! Ciągnący się od lat konflikt ojca z synem w końcu zbliża się ku końcowi! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.06.2018

W najnowszym, 25. numerze Shounen Jumpa ujawiono, że już 1 czerwca na łamach Saikyou Jumpa zadebiutuje nowa manga poboczna One Piece - Chin Piece. Serię narysuje Yoshikazu Amami, który dostał autoryzację od samego autora OP, Eiichirou Ody! Amami na swoim twitterze napisał, że ze względu na różnorodną tematykę nie jest w stanie odpowiedzieć, o czym będzie jego dzieło, dodał też, że za nie „przeprasza”. Możemy zatem spodziewać się jakiejś pokręconej parodii naszego ukochanego uniwersum. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.05.2018

Już w najbliższą niedzielę, 3 czerwca o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 839. odcinek One Piece zatytułowany „Armia Zła! Transformacja Germy 66”. „Sojusz Luffy'ego zostaje pojmany przez potężnych Piratów Big Mamy! Wtedy sławna rodzina w końcu łączy siły! Grupa zmodyfikowanych ludzi, która terroryzowała świat, Germa 66, pokazuje swoją prawdziwą moc! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.05.2018

Już 7 czerwca w japońskich automatach Crane King firmy Banpresto zadebiutuje nowa seria figurek One Piece, przedstawiających dziewczyny z naszego ulubionego anime w roli panien młodych oraz kreatorek mody! I tak fani w Japonii będą mogli wyhaczyć takie cudeńka jak Hancock, Nami, Vivi i Perona w sukni ślubnej, przy czym kolejne figurki będą debiutowały w następujących terminach: Hancock 7 czerwca, Nami w lipcu, Vivi w sierpniu, a Perona we wrześniu. Zapraszam do komentowania.


Dodano: 26.05.2018

Już w najbliższą niedzielę, 27 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 838. odcinek One Piece zatytułowany „Odpalenie rakiet! Nadchodzi chwila zabójstwa Big Mamy”. „W końcu nadchodzi chwila zgładzenia imperatora! Gdy krzyk rozwścieczonej Big Mamy dobiega uszu gości i Bege decyduje się na odpalenie rakiet z zabójczym gazem, misja zjednoczonych sił Luffy'ego w końcu wkracza w decydującą fazę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.05.2018

Powstanie kolejny odcinek specjalny z serii „episode of”, tym razem trafiło na sagę o podniebnej wyspie Skypiei! Arc zostanie przedstawiony w dwugodzinnym bloku programowym z nową animacją, a także wątkami, między innymi pojawi się zupełnie nowa postać, której nie dane nam było zobaczyć w standardowej serii telewizyjnej czy też w mandze! Odcinek zadebiutuje już 25 sierpnia o godzinie 21:00 czasu japońskiego (14:00 czasu polskiego). Tłumaczenie wykona dla Was standardowo Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, polskiej wersji, ze względu na długość odcinka oraz nadawanie również standardowej serii, należy spodziewać się w niedzielę w nocy lub w poniedziałek. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.05.2018

Wraz z odcinkiem 836., który rozpocznie retrospekcje przybliżające widzom przeszłość Big Mamy, do obsady anime dołączy Fumi Hirano, która zagra charyzmatyczną Mother Carmel! Pani Hirano grała wcześniej między innymi Rumi Wakasę z Detektywa Conana czy też Lum z Urusei Yatsura. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 13.05.2018

Już w najbliższą niedzielę, 20 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 837. odcinek One Piece zatytułowany „Narodziny Big Mamy! Dzień, w którym zniknęła Carmel”. „Dochodzi do katastrofalnego incydentu, który zmieni całe życie niewinnego potwora! Powód jej odwiecznego konfliktu z olbrzymami, oszałamiający sekret czyniącej cuda Mother Carmel, a nawet źródło piekielnych przyjęć herbacianych, wszystkie te rzeczy w końcu zostają wyjawione! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.05.2018

Bandai Namco Entertainment opublikowało na swojej stronie trailer najnowszego portu gry One Piece Pirate Warriors 3 – tym razem tytuł został przeniesiony na konsole Switch japońskiej firmy Nintendo! One Piece Pirate Warriors 3: Deluxe Edition, bo tak brzmi pełna nazwa tej wersji gry, trafi do sprzedaży w Europie już w ten piątek (w Japonii premiera miała miejsce 21 grudnia zeszłego roku, natomiast w Ameryce w czwartek). W tej wersji gra będzie posiadać aż 40 różnych dodatków DLC do pobrania z internetu – od wyzwań do kostiumów. Gra została wydana wcześniej między innymi na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz na PC (poprzez Steam) w Ameryce Północnej, Europie, Środkowym Wschodzie oraz w Australii.W grze wcielamy się w Luffy’ego i przechodzimy nim od początku sagę na Dressrosie. Producentem jest Omega Force. Pierwsza z serii gier wydana została w Japonii w 2012 roku, a druga trafiła na sklepowe półki w 2013 roku.

Dodano: 11.05.2018

Na oficjalnym twitterze trupy teatralnej aktorki głosowej Masako Nozawy ogłoszono we wtorek, że popularna seiyuu została wyróżniona Specjalną Nagrodą przyznawaną za wkład w wychowanie młodego pokolenia w Japonii. Wyróżnienie owo przyznaje organ rządowy – a dokładniej minister zdrowia, pracy i opieki społecznej.Pani Nozawa, która przyszła na świat w 1936 roku, czyli ma już ponad 82 lata (!), w całej swojej karierze zagrała role w ponad 200 seriach anime, z których najbardziej znanymi są Goku z kultowego Dragon Balla, a także dr. Kureha z One Piece. Innymi postaciami, w które się wcieliła, są: Tetsuro Hoshino z Galaxy Express 999, Kitarou z Gegege no Kitarou czy też Guilmon z Digimonów. Ta wspaniała kobieta pracowała również w radiu i telewizji, a także dubbingowała amerykańskie filmy takie jak Przygoda Posejdona, Richie Rich oraz Poznaj mojego tatę. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 10.05.2018

Już w najbliższą niedzielę, 13 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 836. odcinek One Piece zatytułowany „Sekret Mamuśki. Wyspa olbrzymów Elbaf i mały potwór”. „Tajemnica narodzin imperatora mórz, Big Mamy, a także sądnego spotkania z jej jedyną słabością, Mother Carmel! Dziejąca się na legendarnej wyspie olbrzymów, przedstawiająca smutki i radości najsilniejszej dziewczynki na świecie, stara i nieznana historia zostaje ujawniona! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.05.2018

Już w najbliższą niedzielę, 6 maja o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 835. odcinek One Piece zatytułowany „Biegnij, Sanji! Sygnał SOS Germy 66”. „By zmusić Mamuśkę do wrzasku, Luffy staje w szranki z Katakurim! Gdy w tym samym czasie Reiju przygotowuje się na śmierć z resztą Vinsmoke'ów, dobroduszny Sanji puszcza w niepamięć urazę żywioną do swojej rodziny, uwalniając najsilniejszego ze swoich kopniaków! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.04.2018

Już w najbliższą niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 834. odcinek One Piece zatytułowany „Niepowodzenie misji?! Piraci Big Mamy kontratakują”. „Portret Mother Carmel zostaje zniszczony! Jednak po chwili radości przytłaczające moce Piratów Big Mamy spadają z hukiem na paczkę Luffy'ego i gdy wybucha zażarta bitwa, Sanjiego i Judge dopada nieoczekiwany kryzys! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.04.2018

Już w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 833. odcinek One Piece zatytułowany „Zwrócenie czarki sake! Mężny Jinbe spłaca swój dług”. „Herbatka z piekła rodem pogrąża się w chaosie! Pierwszy syn morza w końcu wkracza do akcji! By dopełnić obowiązku, wyjmuje czarkę sake symbolizującą więź matki z synem! W celu dołączenia do załogi Luffy'ego rozpoczyna zażartą walkę z imperatorem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.04.2018

Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 832. odcinek One Piece zatytułowany „Pocałunek śmierci. Rusza misja zamachu na imperatora”. „Na wspaniałym, efektownym torcie para młoda złożyła sobie przysięgę miłości! Po policzkach Pudding pociekły łzy niepewności! Gdy romantyczny pocałunek wyzwala całą serię uknutych spisków, na burzliwe przyjęcie w końcu wpada Luffy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.04.2018

Już w najbliższą niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 831. odcinek One Piece zatytułowany „Zakłamana para młoda. Pojawiają się Sanji i Pudding”. „Luffy i Bege w końcu zakradają się na herbatkę z piekła rodem! Dystyngowany pan młody i urocza panna młoda! Za ich uśmiechami kryją się niecne knowania! Wraz z rosnącymi wzajemnymi podejrzeniami rozpoczyna się krwawe wesele! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.04.2018

Już w najbliższą niedzielę, 1 kwietnia o godzinie 9:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 830. odcinek One Piece zatytułowany „Rodzina zbiera się razem. Rozpoczęcie herbatki z piekła rodem”. „Liderzy podziemnego świata oraz cały zestaw przerażających pociech Big Mamy zbierają się w przepięknym miejscu przyjęcia! Gdy ujawniona zostaje przerażająca umiejętność Katakuriego, człowieka z miliardem beli za głowę, rozpoczyna się herbatka z piekła rodem! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.03.2018

Już w najbliższą niedzielę, 25 marca o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 829. odcinek One Piece zatytułowany „Luffy częścią tajnego planu! Nadchodzi ślub pełen spisków”. „Big Mama, Germa czy też panna młoda, Pudding, każdy uknuł swój własny spisek! Gdy zabójcza herbatka zbliżała się nieubłaganie, najważniejsza rola w misji zabójstwa Big Mamy została powierzona Luffy'emu! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.03.2018

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 18 marca o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 828. odcinek One Piece zatytułowany „Zabójczy pakt. Sojusz Luffy'ego z Begem”. „Luffy kontra Bege! W końcu rozpoczyna się bezładne spotkanie! Istnieje tylko jeden słaby punkt planu obalenia niezwyciężonej Big Mamy! Czym jest sekretna broń stanowiąca klucz do sukcesu misji? Formuje się bezprecedensowy sojusz piratów! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.03.2018

Pojawiła się informacja, że druga część pobytu na wyspie Big Mamy zatytułowana będzie w anime „Herbatka z piekła rodem”. Udostępnione zostały również: plakat promujący sagę (poniżej), projekty bohaterów w nowych strojach (zobacz, zobacz), a także nazwiska aktorów głosowych użyczających głosu nowym postaciom - Ovena Charlotte'a zagra Masafumi Kimura, a Streusena Haruhiko Jo. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.02.2018

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 4 marca o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 827. odcinek One Piece zatytułowany „Sekretne spotkanie! Luffy kontra Piraci Fire Tanka”. „Przymierzając nowe stroje, załoga przygotowywała się do nadchodzącego przyjęcia! Łotrzyk ze wschodu i gangster z zachodu, Luffy i Bege kompletnie do siebie nie pasowali! W tej napiętej atmosferze zbliżało się kluczowe spotkanie między załogami! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.02.2018

Już w najbliższą niedzielę, 18 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 826. odcinek One Piece zatytułowany „Sanji powraca! Herbatka z piekła rodem”. „Sanji wraca do załogi Słomkowych, której kolejnym celem staje się wyrwanie rodziny przyjaciela ze szpon zabójczego spisku! Kluczem do ich planu jest najniebezpieczniejszy członek Najgorszego Pokolenia, Gang Bege we własnej osobie! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.02.2018

Już w najbliższą niedzielę, 11 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 825. odcinek One Piece zatytułowany „Kłamca! Luffy i Sanji”. „Po wyniszczającej walce Luffy ponownie spotyka się z Sanjim! Czy młody Vinsmoke tak po prostu porzuci swoje marzenia oraz dni wspaniałych przygód spędzonych z przyjaciółmi? Walka o odzyskanie Sanjiego wkracza w ostateczną fazę! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.02.2018

Już w najbliższą niedzielę, 4 lutego o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 824. odcinek One Piece zatytułowany „Miejsce spotkania! Wyczerpany Luffy staje do walki jeden na jednego”. „Głodny jak nigdy wcześniej Luffy toczy brutalną bitwę ponad swoje siły! Choć Sanji jeszcze nie wie o sytuacji przyjaciela, przekopuje się przez góry ciał w jego poszukiwaniu! Dwójka, która miała się już nigdy nie spotkać, pełna nadziei zmierza w przeznaczone miejsce! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.01.2018

Już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 823. odcinek One Piece zatytułowany „Niespokojny sen imperatora! Misja ocalenia Brooka”. „Bezszelestnie, po cichutku, na paluszkach, na ratunek Brookowi śpiącemu z imperatorem! W tej ekstremalnie napiętej sytuacji Słomkowi próbują zakraść się do zabójczej sypialni Big Mamy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.01.2018

Już w najbliższą niedzielę, 21 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 822. odcinek One Piece zatytułowany „Decyzja o pożegnaniu. Sanji i Słomkowe Bentou”. „Ucieczka czy śmierć? Sanjiego, który stracił wszystko, rozdziera wewnętrzny konflikt. W tym samym czasie mdlejący z głodu Luffy, by tylko ponownie zobaczyć się z przyjacielem, odpiera zażarte ataki pościgu! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.01.2018

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 821. odcinek One Piece zatytułowany „Wrzawa w pałacu! Luffy zmierza na miejsce spotkania”. „Odbicie Sanjiego na wyciągnięcie ręki! Gdy Jinbe i Nami krążą po pałacu, pragnący powiadomić przyjaciela o spisku Luffy pędzi do Sanjiego! Tocząc zażarte boje z jednym oficerem za drugim, w końcu trafia na Reiju, która kiedyś uratowała mu życie. Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.01.2018

Już za dwa tygodnie w niedzielę, 7 stycznia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 820. odcinek One Piece zatytułowany „Dosięgnąć Sanjiego! Mściwy sprint Luffy'ego”. „Desperackie ataki na całego! Heroiczny acz skazany na porażkę bój Brooka, a także walka Pedro wkraczają w decydującą fazę! W tym samym czasie oswobodzony Luffy w drodze do przyjaciela rozpoczyna wściekłe natarcie na Piratów Big Mamy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.12.2017

Już w najbliższą niedzielę, 24 grudnia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 819. odcinek One Piece zatytułowany „Życzenie Sory! Porażka Germy, Sanji”. „Hańba dla rodu. Choć w ten okrutny sposób zwano Sanjiego, kryła się za tym bezinteresowna miłość rodzicielska. Cierpienie jego matki Sory oraz jej decyzja! Reiju zdradza sekret narodzin dobrotliwego brata! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.12.2017

Już w najbliższą niedzielę, 17 grudnia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 818. odcinek One Piece zatytułowany „Niezłomna dusza. Brook kontra Big Mama”. „Pioruny i ognie piekielne smagały jego wątłe ciało! Brook zupełnie sam przeciwstawiał się przytłaczającej sile imperatora! Wędrujące ku Sanjiemu myśli motywowały go do skierowania na Big Mamę ostrza duszy! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.12.2017

Już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 817. odcinek One Piece zatytułowany „Wilgotny papieros. Noc przedślubna Sanjiego”. „Sanji zrywa więzi z przyjaciółmi i nie może się doczekać ślubu ze swoją jedyną nadzieją, Pudding! Jednakże gdy wychodzi na jaw mroczny spisek stojący za ślubem, zupełnie sam, z pustym spojrzeniem, zamyślony moknie w zimnym deszczu! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.12.2017

Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 816. odcinek One Piece zatytułowany „Historia lewego oka! Pedro kontra baron Tamago”. „Pedro rusza w bój ze swoim rywalem przeznaczenia, baronem Tamago! Jego przerażająca przeszłość powiązana z Big Mamą w końcu wychodzi na światło dzienne! I wtedy błyskawiczny atak byłego kapitana Piratów Nox uderza z pełną determinacją w przeciwnika! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.11.2017

Już w najbliższą niedzielę, 26 listopada o godzinie 9:30 (1:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 815. odcinek One Piece zatytułowany „Żegnajcie! Pełna łez determinacja Pudding”. „Słomkowi przechodzą do kontrataku! Pojmani Chopper i Carrot, by wybrnąć z trudnej sytuacji, przeprowadzają skoordynowaną akcję! W tym samym czasie wahająca się Pudding wyjawia Luffy i Nami swoją determinację! Zostanę królem piratów!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Mitarashi z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę z samego rana. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.11.2017

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, specjale kinowe, specjale ova, specjale teatrzyki, specjale na telefon, specjale tv, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.